Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Erotyczne spotkanie w sieci

Jestem zwykłą urzędniczką, która za dnia musi skrywać swoje upodobania pod doskonale wyprasowaną garsonką i okularami na nosie. Tak naprawdę jednak kocham seks pod każdą postacią i najchętniej przy każdej okazji manifestowałabym to swoim ubiorem i zachowaniem. Rzeczywistość nie jest niestety aż tak fantastyczna, dlatego na co dzień udaję pokorną i niezwykle profesjonalną pracownicę. Po powrocie do domu mogę jednak robić co tylko mi się podoba i rzecz jasna skrupulatnie to wykorzystuję.

W związku z tym, że jestem bardzo wyzwoloną kobietą uwielbiam umawiać się na sex spotkania z całkowicie obcymi facetami. Czasem robimy to u mnie w mieszkaniu, innym razem u nich, a od czasu do czasu lubię także wynająć pokój na godziny w pierwszym lepszym hotelu. W ostatnim czasie odkryłam jednak zupełnie nową formę zaspokajania swoich potrzeb seksualnych. Jeden z moich „jednorazowych” kochanków zaproponował żebym obejrzała jego sex galerie na jednym z portali i odezwała się jak będę potrzebować mocnych doznań bez wychodzenia z domu. Nie wiedziałam o co mu chodzi, ale szybko sprawdziła polecaną przez niego stronę i wszystko stało się jasne. Teraz każdy może uprawiać seks przez Internet, co przyznam szczerze czasem bywa bardzo wygodne. Postanowiłam, że następnego dnia zgłębię swoją wiedzę na ten temat.

Dzień był pochmurny i deszczowy, więc wydawał się idealny na domowe igraszki. Po powrocie z pracy wzięłam długą kąpiel, w trakcie której delikatnie zabawiałam się sama ze sobą, chcąc się nieco nakręcić na późniejsze doznania. Następnie rozłożyłam się wygodnie na łóżku w samym szlafroku i włączyłam sex czat. Dostępnych było bardzo wielu mężczyzn, co wcale mnie nie zdziwiło, bo to właśnie faceci częściej decydują się na takie zabawy. Nie zdążyłam się nawet dobrze rozejrzeć, a już zaczepiło mnie kilku napaleńców. Wybrałam trzech i stwierdziłam, że spróbuję zabawić się z wszystkimi na raz. Cały czas bałam się, że nie będą potrafili mnie odpowiednio nakręcić, ale Ci faceci byli naprawdę sprośni. Każdy z nich kazał mi się naprawdę ostro zabawiać ze sobą, ilość lubrykantu i wibrujących zabawek wokół mnie była naprawdę wielka. Mężczyźni jeden po drugim opisywali jak ich penisy stają się twarde i obślizgłe oraz jak zanurzają się w mojej gorącej cipce, a ja marzyłam o tym żeby wszystkich trzech tam poczuć. Każdy ruch wibratora połączony z moją bardzo wielką wyobraźnią sprawiał mi coraz większą przyjemność. Niezwykle silny dreszcz przeszył mnie kiedy jeden z nich powiedział, że teraz weźmie mnie od tyłu. Bez chwili zawahania kolejny wibrator wsadziłam powoli w swoją pupę. Czułam jak oblewa mnie fala gorąca. „Pieprzona” z obydwu stron, dodatkowo masowałam swoje sutki i wiedziałam, że już za chwilę nastąpi ekstaza. Chłopaki po kolei opowiadali mi o swoich wytryskach, a ja wyobrażałam sobie jak wypełniają mnie swoją spermą i oblewają nią moje gorące ciało. Orgazm jakiego wówczas doświadczyłam był jednym z największych w moim życiu. Cały świat przestał nagle istnieć, a ja oddałam się całkowicie tej rozkoszy. Nie wierzyłam, że sex online może dostarczyć aż takich doznań, ale teraz jest jedną z moich ulubionych rozrywek.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?