Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Małżeńska przygoda

Z Tomkiem jesteśmy małżeństwem od 7 lat. Jesteśmy dość otwarci na różne urozmaicenia w seksie i chyba dlatego ciągle nie mamy siebie dość. W ostatnim czasie jednak bardzo dużo się kłóciliśmy. Każde z nas miało problemy w pracy, co odbijało się niekorzystnie na naszym związku. Pewnego weekendu postanowiliśmy więc że musimy sobie nieco odpuścić. Zaplanowaliśmy, że spędzimy noc w hotelu, ale będziemy udawali parę obcych sobie ludzi. Takie zabawy zawsze dobrze na nas działały więc pomysł wydawał się wręcz doskonały. Tym razem to Tomek był odpowiedzialny za organizację wieczoru, a ja miałam przyjść do hotelu o umówionej godzinie i dopiero na miejscu miałam się dowiedzieć co mnie czeka. Już od samego rana dostawałam pikantne smsy od Tomka, który już był w hotelu. Z każdą wiadomością coraz bardziej się podniecałam. Moja wyobraźnia szalała, a ja obawiałam się, że nie wytrzymam do wieczora więc położyłam się na łóżku, rozebrała się i zabawiłam się sama ze sobą. Przy pomocy własnej dłoni, lubrykantu i ulubionego wibratora, szybko doprowadziłam się do rozkoszy wciąż myśląc o wieczornym spotkaniu.

Zbliżała się godzina wyjścia, ubrałam więc pończochy i bardzo obcisłą sukienkę, „zapominając” o majtkach. Kiedy weszłam do hotelu w długim płaszczu, zapytałam w recepcji czy są może dla mnie jakieś wiadomości. Uśmiechnięta pani podała mi kopertę. W środku znajdowała się informacja, że przystojny biznesman czeka w pokoju 112 na zamówioną przez siebie dziwkę. Przeszył mnie dreszcz nadciągającej rozkoszy. Stanęłam przed drzwiami pokoju i zapukałam. Drzwi otworzył mi zupełnie obcy mężczyzna w szlafroku. Przerażona zaczęłam przepraszać, ale on chwycił mnie za rękę, wciągnął do pokoju i powiedział: „Nie uciekniesz mi dziwko!”. Nie wiedziałam co się dzieje, ale kiedy zobaczyłam mojego męża w takim samym szlafroku nieco się uspokoiłam. Tomek stanowczym głosem powiedział: „Nie mówiłem twojemu szefowi, że musisz obsłużyć dwa kutasy, ale chyba nie robi Ci to różnicy?”. Byłam w szoku! Trójkąt zawsze był moim marzeniem, ale nie wierzyłam, że Tomek kiedykolwiek się na to zdecyduje. Zamiast tracić czas szybko weszłam w swoją rolę. Zapytałam od czego zaczynamy, a obcy facet kazał mi się położyć na łóżku i powoli się rozbierać. Panowie usiedli wygodnie na fotelach i mnie obserwowali.

Kiedy ściągnęłam sukienkę Tomek rozkazał abym zaczęła się masturbować. Bez oporów zaczęłam dotykać mojej mokrej już cipki, a kiedy zerknęłam w stronę foteli zauważyłam, że panowie także robią sobie dobrze. Nagle Tomek wstał, niemal usiadł okrakiem nad moją twarzą i wsadził mi swojego kutasa do ust. Było cudownie, a zrobiło się jeszcze goręcej kiedy niespodziewanie poczułam, jak ten drugi wsadza mi swojego kutasa w moją cipkę. Przeszył mnie dreszcz i czułam się po prostu bosko. Nie chciałam żeby przestawali, ale niemal jednocześnie zerwali się z łóżka. Tomek położył się obok mnie i kazał się ujeżdżać. Czułam, że to nie koniec, gdy ten drugi chwycił mnie za pośladki i wjechał we mnie od tyłu swoim potężnym kutasem. Zawyłam z rozkoszy, a Tomek przyciągnął moją twarz i wyszeptał: „Mam nadzieję, że ten wieczór zapamiętasz na długo kochanie”. Noc była długa, pełna podniecenia i orgazmów, dlatego na pewno długo jej nie zapomnę.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?