Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Ogłoszenia erotyczne i sex randki

Zawsze bardzo lubiłam seks. Ale wiadomo jak to w życiu bywa, nie zawsze jest z kim. Mój poprzedni związek skończył się wielką klapą. Kolejne kłótnie, wreszcie moje odejście. Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że od tamtej pory z nikim nie spałam. A minęło już naprawdę sporo czasu. Trzeba było więc coś wymyślić. Postawiłam na Internet. Wszak sex oferty i anonse towarzyskie tutaj to nie rzadkość. Wystarczyło wpisać w wyszukiwarce kilka haseł takich jak na przykład ogłoszenia erotyczne i sex randki czy sex anonse – sponsoring, aby szybko znaleźć wielu panów, którym tak jak i mnie brakuje seksu. Nie wchodził w grę sex telefon – erotyczne rozmowy za bardzo mnie nie interesowały. Chociaż nie powiem – chętnych nie brakowało. Moją uwagę przykuwały jednak te sex ogłoszenia i oferty towarzyskie, które stawiały na realny kontakt. I tym sposobem trafiłam na tą jedyną. Wybrałam faceta, który przedstawiał się jako Mojito. Wszak pseudo trochę dziwne i oryginalne, ale jakoś nie miałam ochoty na kolejnego faceta, któremu brakuje wyobraźni.

Szybko wymieniliśmy kilka zdjęć, wiadomości. Nie musiałam się nawet długo zastanawiać – wiedziałam, że chce się z nim spotkać. Oczywiście w wiadomym celu. Inteligentny facet na poziomie to było to, co kręciło mnie od zawsze. Wiadomo było, że nie będziemy tracić czasu na żadne kolacje i tym podobne historie. Szybko wybraliśmy hotel – na uboczu żeby było mało prawdopodobne że natkniemy się na kogoś znajomego. Spotkaliśmy się jeszcze przed wejściem. Wymieniliśmy porozumiewawcze spojrzenie, a w moich majtkach od razu zrobiło się mokro. Ten facet wyglądał jeszcze lepiej, jak na zdjęciu! Był naprawdę boski! Zastanawiałam się, czy w łóżku jest taki sam! Wiedziałam, że to będzie udany wieczór. Kiedy drzwi hotelowego pokoju się za nami zamknęły, od razu się na siebie rzuciliśmy. Nasze ubrania kolejne lądowały na podłodze, a nasze usta się od siebie nie odrywały. Jeszcze nigdy nie byłam tak blisko z kimś, kogo w ogóle nie znam. To jeszcze bardziej mnie podniecało.

Kiedy zostaliśmy nadzy, przysunął mnie delikatnie do stołu i posadził na nim tak,że moja cipka była przed nim całkowicie otwarta. Ukląkł przede mną i zaczął mnie pieścić swoim językiem. Pod jego dotykiem stawałam się jeszcze bardziej mokra. Moja łechtaczka była już naprawdę twarda. Do języka dołączył palce, które penetrowały moje wnętrze. Czułam, że zaraz ogarnie mnie fala ogromnego orgazmu. Ale on nagle przestał. I wtedy zamieniliśmy się rolami. Teraz to ja miałam zająć się jego niewyobrażalnie dużą męskością. Chętnie wzięłam jego penisa do ust. Ssałam go najlepiej jak potrafiłam. Językiem kręciłam małe kółeczka, a moje sprawne dłonie pieściły jego jądra. Jego dłoń zatopiła się w pewnym momencie w moich włosach. Przytrzymał moją głowę i zaczął poruszać się tak, jakby był w mojej cipce. Rozluźniłam się i poddałam jego ruchom, co zaczęło mi sprawiać ogromną przyjemność. Poruszał się szybciej, szybciej. Czułam, że zaraz eksploduje w moje usta. I nie myliłam się. Po chwili moja buzia wypełniła się jego gorącą spermą.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?