Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Seks w przymierzalni

Dawno nie miałam tak okropnego dnia w pracy. Szef od samego początku się mnie o wszystko czepiał. Nie podobał mu się projekt, potem za wolno nanosiłam poprawki. Do tego dziewczyny też nie były w humorze, bo zostały zawalone robotą. A na koniec zalałam sobie kawą swoją ulubioną apaszkę. Doszłam jednak do wniosku, że nie pozwolę żeby ten dzień tak się skończył. Co najlepiej kobiecie poprawia humor? Zakupy! Postawiłam na moje ulubione centrum handlowe, w którym mam kilka upatrzonych sklepów, w których zawsze uda mi się znaleźć coś ciekawego. Tym razem swoje kroki skierowałam do eleganckiego butiku z doskonale skrojonymi sukienkami, w których zawsze wydawałam się być szczuplejsza. Zawsze za ladą stała tam miła pani Ania, która potrafiła doskonale doradzić. Tym razem nie zastałam jej. W roli sprzedawcy pojawił się przystojny facet, który z miejsca oczarował mnie swoimi wielkimi czarnymi oczami. Wybrałam sukienkę i udałam się do przymierzalni. Nawet nie zauważyłam, że sprzedawca idzie za mną. Poza nami w sklepie nie było nikogo więcej. Kiedy stałam w samej bieliźnie, w lustrze zobaczyłam jego odbicie. Zamiast zacząć krzyczeć pomyślałam, że może to będzie naprawdę świetny sposób na poprawę humoru.

Chociaż raz w życiu trzeba zrobić coś szalonego. Ja nie protestowałam, a on po chwili stał za moimi plecami. Zaczął przygryzać płatek mojego ucha, a na swoim biodrze czułam jego naprężony penis. Nie musiał zdejmować spodni żebym wiedziała, że jest naprawdę duży. Jego ręce powędrowały do moich piersi. Na skutek dotyku jego dłoni sutki błyskawicznie mi stwardniały, a w majtkach zrobiło się mokro. Dawno żaden facet tak mnie nie podniecał. Reakcje mojego ciała potęgował fakt, że nie znaliśmy się. Kręciło mnie to niesamowicie. Nagle jedna z jego rąk powędrowała do moim majtek. Bez zbędnych ceregieli włożył w nie rękę i zaczął mocno pieścić moją cipkę, która była już wystarczająco mokra. Nawet nie musiał dłużej czekać – mógł zatopić się w niej od razu. Naciskając na moje plecy, przechylił mnie do przodu. Moje wdzięki miał przed sobą teraz w całej okazałości. Nawet nie zdjął mi majtek. Swoich zresztą też. Penisa po prostu wyjął przez rozporek w spodniach.

Poczułam jak we mnie wchodzi. Był wielki, ogromny. Gruby! Wypełnił moją cipkę co do ostatniego centymetra! Poruszał się we mnie szybko, gwałtownie. To był ostry seks – taki, jakiego jeszcze nigdy nie przeżyłam. Jego jedna ręka ciągnęła mnie za moje długie włosy, przez co moje plecy wygięły się w łuk. W efekcie mógł wchodzić we mnie jeszcze głębiej i jeszcze mocniej. Wiedziałam, że nie powinnam krzyczeć, ale już nie mogłam się powstrzymać. Czułam, że on zaraz dojdzie. Jego oddech przyspieszał, a ciałem zaczynały władać lekkie drgnienia. Jeszcze tylko kilka pchnięć – ostrych, mocnych, do samego końca – i moja cipka wypełniła się jego gorącą spermą. Było jej całe mnóstwo. Wyszedł ze mnie, zapiął spodnie i opuścił moją przymierzalnię. Dużo czasu minęło zanim byłam się w stanie ubrać. Z kupna sukienki zrezygnowałam – nastrój poprawił mi się wystarczająco.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?