Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Untitled

Jestem raczej statecznym facetem, mam dobrze płatną pracę, własne mieszkanie i narzeczoną, z którą jestem już 4 lata. Sceny, które ostatnio wydarzyły się w moim mieszkaniu, zmieniły nieco moje podejście do wielu spraw. Jestem teraz zdecydowanie bardziej otwarty na spontaniczne pomysły, zwłaszcza te dotyczące seksu.

To był jeden z letnich weekendów. Moja narzeczona wyjechała na dwa dni do swoich rodziców, a ja miałem zamiar przespać całą sobotę, wyczerpany po męczącym tygodniu. Nagle jednak, około 10 rano usłyszałem dzwonek do drzwi. Strasznie mnie to wkurzyło i miałem nie otwierać, ale w końcu zwlokłem się z łóżka w samych bokserkach. Otworzyłem drzwi, a w progu stała wysoka brunetka z wielkimi piersiami. Były na tyle pokaźne, że była to tak naprawdę pierwsza rzecz, którą zauważyłem. Gapiłem się na nią jak głupi, aż w końcu powiedziała, że jest z firmy sprzątającej. Całkowicie zapomniałem, że narzeczona zamówiła sprzątanie na dzisiaj, bo w niedziele mieliśmy urządzać małe przyjęcie dla znajomych. Oczywiście wpuściłem ją, ale nie mogłem oderwać wzroku od jej pięknych nóg w kusych spodenkach, które doskonale podkreślały jej zgrabny tyłeczek. Była równie gorąca co dziewczyny na stron z ogłoszeniami towarzyskimi. Musiałem szybko uciekać do łazienki, bo z pewnością zauważyłaby, że mój penis po prostu szaleje. Doprowadziłem się do porządku, a ona krzątała się już po mieszkaniu. Minęły dwie godziny, gdy nagle zawołała mnie, prosząc abym przyszedł do łazienki. Kiedy wszedłem szorowała coś na podłodze znów ponętnie wypinając swoją pupę w moją stronę. Najchętniej rzuciłbym się na nią, ale powstrzymałem się i zapytałem o co chodzi. Poprosiła żebym ściągnął słuchawkę od prysznica, bo nie chce wchodzić do brodzika w butach. Oczywiście zrobiłem to, ale podając jej słuchawkę niechcący włączyłem łokciem wodę zupełnie oblewając jej białą bluzkę z dekoltem. Stałem nieruchomo przepraszając ją i jednocześnie gapiąc się na jej cudowne cycki, a ona tylko się zaśmiała i ściągnęła mokrą bluzkę. Weszła do brodzika, w którym stałem i zapytała: „chcesz pomóc mi się wysuszyć albo sprawić żebym była jeszcze bardziej mokra?”. Oniemiałem, ale instynkt zadziałał za mnie. Zaczęliśmy się namiętnie całować i w końcu mogłem wymiętosić jej wielkie cycki. Były mokre, a mój dotyk sprawiał, że jej sutki stanęły na baczność. Marzyłem o tym żeby zajęła się moim kutasem, który wyrywał się z moich spodenek. Zaraz to wyczuła, uklękła ściągając moje majtki i zaczęła ssać mojego kutasa jak szalona.

Myślałem, że już po chwili nie wytrzymam i eksploduję, ale wtedy nieco zwolniła by zaraz potem znów doprowadzić mnie do szaleństwa. W pewnym momencie wyszła spod prysznica i rozebrała się do końca ponownie nachylając swoją cudowną pupę w moją stronę. Pokiwała na mnie palcem i wyszła, a ja dopiero po kilku sekundach zorientowałem się, że mam za nią iść. Kiedy wszedłem do kuchni, leżała już na stole z rozwartymi nogami i masturbowała się wydając przy tym cudowne jęki. Kiedy się zbliżyłem, chwyciła w rękę mojego kutasa i wepchnęła go sobie do wilgotnej i gorącej szparki. Nie myśląc zacząłem ja posuwać, a ona jęczała i krzyczała coraz głośniej. Jej cycki ruszały się rytmicznie w górę i w dół, a cały stół aż trzeszczał. Nie wytrzymałem długo tak podniecającego widoku i spuściłem się na jej cudowne ciało. Rozsmarowała sobie moją spermę po całym ciele, po czym oblizała dłonie. Widząc to już po chwili byłem gotowy na więcej, z czego oczywiście skorzystaliśmy.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?