Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Seks dzięki tabletkom

Jak zwiększyć libido – to pytanie zadanie sobie pewnie bardzo wielu panów. Tymczasem ja – pełnowartościowa kobieta – od wielu lat borykam się z brakiem ochoty na seks. O ile dla mnie nigdy nie było to jakimś wielkim problemem, o tyle dla mojego męża sytuacja już nie wyglądała tak różowo. Tak jak każdy facet miał ochotę na seks, a ja mu albo w ogóle go nie dawałam, albo robiłam to naprawdę rzadko i bez zaangażowania. I nagle mnie olśniło: pomyślałam, że tak dalej być nie może. Zastanawiałam się tylko co z tym zrobić. I tak przypomniały mi się tabletki na potencje, których używają panowie. Doszłam do wniosku, że może dla kobiet wymyślono coś podobnego. Zaczęłam poszukiwania w internecie odwiedzając fora i blogi dla pań. Okazało się, że istnieją leki na potencje dla kobiet i można je zakupić w sklepach internetowych. Nawet się nie zastanawiałam tylko od razu je zamówiłam. Oczywiście w tajemnicy przed mężem. Zbyt wiele sobie po nich nie obiecywałam, ale doszłam do wniosku, że bez wątpienia warto spróbować.

Może akurat. I tak pewnego dnia poczułam, że mam straszną ochotę się kochać. To była autentyczne pragnienie na seks. Tu i teraz. Na szczęście mój mąż był akuratnie w domu. Kiedy zawołałam go do sypialni, nawet nie myślałam, że ten wieczór skończy się tak cudownie i znowu oboje poczujemy się tacy młodzi. Kiedy po wielu moich próbach przyszedł, zastał mnie na łóżku całą nagą. Chyba w pierwszym momencie nie wiedział co ma ze sobą zrobić – może pomyślał, że to taki dowcip. Nagle jednak oprzytomniał i zbliżył się do łóżka. Po chwili ułożył się obok mnie, najpierw się rozbierając. Oboje leżeliśmy nadzy. Moje serce biło niesamowicie szybko, a ja zastanawiałam się, czy to ta viagra dla kobiet tak działa, czy to tylko efekt placebo. Mniejsza o to, nie miało to teraz żadnego znaczenia. Ważne, że chcę kochać się z moim mężem. Zaczęłam go dotykać. Delikatnie i jakby z pewną nutką nieśmiałości. Jego penis na mój dotyk zaczął reagować błyskawicznie.

Momentalnie się wyprężył i dumnie zaprezentował mi swoją wielkość. Muszę przyznać, że już zapomniałam, jak hojnie obdarzyła go natura. Postanowiłam zrobić coś, co zawsze sprawiało mu przyjemność, a czego ostatnio prawie w ogóle nie dostawał: zrobić mu loda. Uklękłam przed nim i wzięłam jego penisa do ust. Był taki duży, ciepły! Zaczęłam poruszać ustami w górę i w dół, w górę i w dół. Najpierw powoli. Potem coraz szybciej i szybciej. Oddech mojego męża stawał się coraz szybszy. Z jego ust wydobywały się pojedyncze jęki, które pokazywały mi, że naprawdę jest mu dobrze. Nagle poczułam jak jego penis powoli zaczyna pulsować. Wiedziałam co się za chwilę stanie. Nigdy tego nie robiłam, ale teraz chciałam to zrobić. On chciał wyjąć swojego penisa z moich ust, ale mu na to nie pozwoliłam. Zaczęłam poruszać ustami jeszcze szybciej i szybciej. Nagle jego ciało zaczęło się prężyć, a z jego penisa wypłynęła ciepła, lepka sperma. Było jej dużo, bardzo dużo, całe mnóstwo. A ja wszystko dokładnie połknęłam.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?