Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Sex randki

Odkąd rozpadł się mój związek naprawdę bardzo brakowało mi seksu. Wcześniej mogłam nie wychodzić z łóżka, a nie teraz nie miałam z kim do niego wchodzić. Zaczynało mi to doskwierać coraz mocniej. Postanowiłam, że coś trzeba z tym zrobić, bo tak dłużej nie dam rady funkcjonować. Tylko co? Do głowy wpadł mi Internet. Przecież anonse erotyczne i sex ogłoszenia nie są w nim rzadkością. Tylko jak trafić na dobre strony tego rodzaju? Zaczęłam od wpisywania w wyszukiwarkę różnych fraz takich, jak na przykład opowiadania erotyczne i sex randki czy strony erotyczne – sex anonse. Szybko udało mi się trafić na naprawdę sensowną stronkę, na której wypatrzyłam sobie faceta, który rokował całkiem nieźle. Nie czekałam – napisałam do niego od razu żeby się nie rozmyślić. Na odpowiedź nie czekałam długo, bo przyszła jeszcze tego samego dnia, tylko wieczorem. Zgodnie z moją prośbą facet dołączył do wiadomości zdjęcie. Wyglądał bosko! Umięśnione ciało pozbawione tłuszczu prezentowało się naprawdę apetycznie. Nie miałam co czekać i szukać dalej – postanowiłam się od razu z nim umówić. Liczyłam na fantastyczny seks, który będę wspominać naprawdę długo.

Do umówionego hotelu dotarłam na czas. Robiłam wszystko żeby tylko nie być za wcześnie. To on powinien na mnie czekać – nie może myśleć, że jestem naprawdę mega zdesperowana. Umówiliśmy się, że czekał na mnie będzie nie pod hotelem, ale był już w pokoju. Z lekkim strachem na ramieniu i jednocześnie mokrymi już z podniecenia majtkami pomaszerowałam do pokoju. Otworzył mi drzwi kompletnie nagi! Aż zaniemówiłam! No tego się nie spodziewałam! Pociągnął mnie za rękę do środka i zamknął za mną drzwi. Od razu zaczął mnie rozbierać. Widziałam, że naprawdę nie może się doczekać aż mnie posiądzie. Jego penis był już gotowy do akcji. Kiedy byłam już całkiem naga, wyraźnie zasugerował mi czego teraz chce. Oferty towarzyskie i sex czat pełne są właśnie takich życzeń facetów. Miałam zrobić mu loda! Nie musiał mnie dwa razy namawiać! Zawsze lubiłam to robić więc i tym razem ochoczo zabrałam się do pracy.

Smakował wybornie! Do tego był naprawdę duży – filmy erotyczne i sex oferty pełne są facetów, którzy przechwalają się swoimi niby wielkimi penisami, a tak naprawdę mają je malutkie! On nie musiał się chwalić – wystarczyło na niego spojrzeć! Moje usta były nim wypełnione naprawdę szczelnie. Kiedy zaczęłam poruszać ustami, wydał z siebie jęk zadowolenia. I już wiedziałam, że podążam w dobrą stronę, a nadane przeze mnie tempo naprawdę mu odpowiada. Pracowałam swoimi ustami ostro, nie zwalniając nawet na chwilę. Wiedziałam, że on zaraz dojdzie i byłam ciekawa, czy tego właśnie chce. Ale nie stopował mnie więc i ja nie przestawałam! Po jeszcze kilku ruchach moje usta były pełne jego spermy! To, co trafiło do mojej buzi dokładnie połknęłam ku jego wyraźnemu zadowoleniu. Resztki spermy z jego penisa również dokładnie zlizałam, nie omijając ani kropelki. Po tym podał mi lampkę szampana i powiedział, że chwilę musi odpocząć, ale za chwilę przejdziemy do dalszej części wieczoru. A ja na samą myśl zrobiłam się niesamowicie podniecona...

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?