Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Zaskoczenie w sypialni

Jestem kobietą świadomą swojego ciała. Od zawsze byłam też świadoma swojej seksualności. Seks zawsze sprawiał mi przyjemność. Z czasem jednak coś zaczęło się w tym względzie zmieniać. Poziom mojego libido zdawał się jakby spadać. Nie wiedziałam z czego to wynika. W moim życiu nie pojawiło się bowiem nic takiego, co mogłoby sprawić, że seks przestałby mnie interesować. Musiałam więc zacząć działać. Widziałam przecież, że mojemu mężowi taka sytuacja odpowiada coraz mniej. Jak każdy zdrowy mężczyzna potrzebuje przecież seksu. Moja koleżanka wspomniała mi, że warto wypróbować preparat Senstra, czyli coś, co określane jest jako wiagra dla kobiet. Początkowo myślałam, że żartuje. Ale kiedy powiedziała mi, że ona w ten sposób odzyskała ochotę na seks stwierdziłam, że nie warto tracić czasu. Nie czekałam więc długo tylko od razu weszłam na stronę, którą mi poleciła i zamówiłam tabletki. Okazało się, że to było najlepsze co mogłam zrobić. Viagra dla pań była mi do tej pory obca. Dzisiaj już wiem, że gdybym sięgnęła po nią wcześniej moje życie seksualne wyglądałoby inaczej.

Kiedy zaczęłam zażywać mój nowy środek, ochota na seks pojawiła się niemalże od razu. Czekałam tylko na właściwy moment, aby mój mąż dowiedział się, jakie zmiany we mnie zaszły. Przygotowałam pyszną kolację, kupiłam wino, zapaliłam świece. Kiedy wrócił, był naprawdę zaskoczony. W jego oczach zobaczyłam zdziwienie, którego już dawno nie widziałam. Najpierw zjedliśmy kolację, wypiliśmy wino. Już dawno nie spędziliśmy tak udanego wieczoru jak ten. I wtedy podeszłam do niego i zaczęłam całować. Usiadłam mu na kolanach, co jeszcze bardziej go zdziwiło. Wiedziałam jednak, że to naprawdę mu się podoba. Odwzajemniał moje pocałunki, a ja czułam, że jego penis robi się coraz większy. To najlepszy termometr pokazujący, że kobieta działa na mężczyznę. Mój mąż – wyraźnie zadowolony z tego, co się dzieje – wstał, podnosząc mnie. Pewnym krokiem zaniósł mnie do sypialni. Ułożył na łóżku i zaczął delikatnie i powoli rozbierać. Jakby czekał na to, czy aby na pewno nie zmienię zdania.

Gdy zostałam naga, zaczął całować moje ciało kawałeczek po kawałeczku. Nie ominął żadnego jego fragmentu. Schodził coraz niżej i niżej, jego język zatoczył kółka wokół mojego pępka. Zaczął zsuwać się jeszcze niżej. Czułam, że moja cipka robi się już naprawdę mokra. I wtedy poczułam jego język na mojej kobiecości. Jego język skoncentrował się na mojej łechtaczce, która była już naprawdę mocno nabrzmiała. Jego palce zatopiły się w moim wnętrzu, dając mi ogromną przyjemność. I wtedy przestał. Błyskawicznie jego usta znalazły się na moich ustach. I wtedy poczułam jak jego penis zatapia się w moim wnętrzu. Moja cipka była naprawdę szczelnie wypełniona. Zaczął się poruszać. Robił to powoli i ostrożnie. Jakby bał się, że nagle zmienię zdanie. Ale nie miałam takiego zamiaru. To był dopiero początek naszej wspólnej nocy. I pomyśleć, że wszystko dzięki tabletką na podwyższenie libido. Dzisiaj znowu cieszymy się naprawdę udanym seksem, na który ochoty mi nie brakuje...

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?