Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Moje życie seksualne rozkwitło

Jakiś czas temu moje życie seksualne zaczęło jakby zamierać. Nie potrzebowałam kochać się już tak często, jak kiedyś. Trochę mnie to dziwiło, bo wcześniej seks sprawiał mi prawdziwą przyjemność. Teraz moje libido spadło prawie do zera. Męczyłam się z tym nie tylko ja, ale też mój facet. Zaczęłam zastanawiać się jak sprawić żeby sytuacja wróciło do normy. I wtedy do głowy przyszły mi afrodyzjaki. Czytałam, że te substancje rzeczywiście mogą zdziałać cuda. Zaczęłam przeszukiwać Internet w poszukiwani czegoś, co mogłoby mi pomóc. I tak trafiłam na sklep, gdzie znajdował się środek o wdzięcznej nazwie hiszpańska mucha. Podobno działa on nie tylko na kobiety, ale także na facetów. Czytałam, że ten afrodyzjak stosuje się bezpośrednio przed seksem. Wymyśliłam więc, że trzeba przetestować go od razu tego samego dnia, jak trafił w moje ręce. Na szczęście na paczkę nie musiałam czekać długo. Kiedy mój facet wrócił do domu, od razu postanowiłam przystąpić do działania. Wcześniej dyskretnie sięgnęłam po mojego nowego przyjaciela, czyli kupiony przeze mnie środek o nazwie hiszpańska mucha. I dość szybko poczułam jego działanie! Moja cipka zrobiła się taka wrażliwa!

Miałam wrażenie, że zaraz oszaleje, jak nic się w niej nie zatopi! Czułam straszną potrzebę seksu. Taką, jaka już od naprawdę dawna mi nie towarzyszyła! Zaczęłam go całować, co wyraźnie sprawiło mu przyjemność. Jednocześnie widziałam jak mocno jest zaskoczony. W sumie mu się nie dziwiłam: tak dawno tego nie robiłam, że mógł nawet się przerazić! Szybko jednak zaczął odwzajemniać moje pocałunki, a jego dłonie powędrowały najpierw do moich piersi. Moje sutki już stwardniały z podniecenia! A moja cipka stawała się coraz bardziej mokra. Zaczął powoli rozpinać guziki w mojej bluzce. Jego oczom ukazały się moje pełne piersi – to zawsze był mój atut. Zaczęło mnie irytować, że wszystko robi tak powoli i się nie spieszy. Ja nie mogłam się doczekać aż dosiądę jego penisa. Zaczęłam więc zdzierać z niego ubranie! A on podjął moją grę. Błyskawicznie oboje zostaliśmy nadzy i znaleźliśmy się w naszej sypialni.

Tym razem było zero romantyzmu, zero nastroju! Czysty seks, którego obojgu nam – jak się okazało – tak bardzo brakowało. W sypialni mocno popchnęłam go na łóżku. Widział po mojej twarzy co zamieram zrobić. Nim się obejrzałam, a siedziałam na nim, mając w mojej cipce jego nabrzmiałego penisa, który też już nie mógł doczekać się akcji. Zaczęłam szybko, mocno, gwałtownie poruszać biodrami. Moje piersi podskakiwały w rytmie, w jakim się poruszałam. Jego ręka pieściła moje sutki, które stawały się z każdym jego dotykiem coraz twardsze. Czułam, że zaraz dojdę. Tak szybko jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło. Moja cipka była tak wrażliwa, jak jeszcze nigdy dotąd. Wszystko odczuwałam podwójnie. Ba! Może nawet potrójnie! Jeszcze tylko kilka mocnych, silnych ruchów i znalazłam się w erotycznym amoku! Jemu jeszcze trochę brakowało. Ale to nawet dobrze, bo ja miałam ochotę na jeszcze...

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?