Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Nieskrępowany seks

Seks zawsze sprawiał mi naprawdę wielką radość. Odkąd tylko go spróbowałam wiedziałam, że będzie w moim życiu zajmować wielkie miejsce. Często sięgałam po najróżniejsze opowiadania erotyczne, które skutecznie rozpalały moją wyobraźnię. Kiedy rozstałam się ze stałym partnerem, naprawdę boleśnie to odczułam. Brakowało mi jednak nie jego, a naszego seksu, który od początku był naprawdę wspaniały. Postanowiłam nie próżnować i zaczęłam szukać faceta w sieci. Najpierw zaczęłam przeglądać blog erotyczny. W takim miejscu dużo ludzi zamieszcza komentarze i zawsze można trafić na kogoś ciekawego. Tak też się stało. Nie myślałam, że tak błyskawicznie uda mi się utrafić kogoś tak atrakcyjnego. Kiedy przysłał mi swoje zdjęcie, od razu wiedziałam, że musimy się umówić. Był niczym idealny facet – taki, jakich często opisują sex opowiadania. Umówiliśmy się błyskawicznie. Na nasze spotkanie wybrałam położony na uboczy hotel. Wiele razy czytałam historie erotyczne i sex blog dlatego wiedziałam, że umawianie się w centrum miasta nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Czekałam na niego w hotelowym pokoju odziana tylko w skąpą koszulkę i pończochy, które zawsze kojarzyły mi się z ogromnym ładunkiem erotyzmu.

Kiedy wszedł i mnie zobaczył, nie miałam wątpliwości, że miał podobne skojarzenia. Nie musiał nawet zdejmować spodni – widziałam, że ma ogromną erekcję. Podszedł do mnie bez zbędnych słów, co naprawdę mi się podobało. Nie zamierzałam tracić czasu na pogaduszki – nie po to przecież się tutaj pojawiłam. Od razu przeszliśmy do konkretów. Nim się obejrzałam, jak stał przede mną całkiem nagi. Ja zresztą też szybko pozbyłam się mojej niezwykle erotycznej koszulki. Byłam naga, a on całował moje piersi, mocno przygryzając przy tym brodawki. Czułam się wspaniale. Jego ręka powędrowała między moje nogi. Błyskawicznie zanurzył w moim wnętrzu swoje palce, które intensywnie mnie pieściły. To było wspaniałe uczucie, którego dawno nie czułam. Kiedy zaczął szybko poruszać palcami w mojej cipce, błyskawicznie doszłam na szczyt. Ale nie miałam dosyć. Byłam tak spragniona seksu i rozkoszy, że mogłabym to robić całą noc. I taki właśnie miałam plan.

Teraz przyszła kolej na moje działania. Zaczęłam od zrobienia mu loda. Wzięłam jego penisa do ust i bardzo mocno zaczęłam ssać. Widziałam, że sprawia mu to prawdziwą przyjemność. Zaczęłam poruszać ustami aż on nagle przytrzymał moją głowę i zaczął ruszać penisem sam. Był przy tym silny i agresywny, ale w ogóle mi to nie przeszkadzało. Wchodził naprawdę głęboko aż zaczynałam się krztusić. W pewnym momencie wytrysnął prosto w moje gardło, a ja – jak grzeczna dziewczynka – wszystko połknęłam. I wtedy zobaczyłam w jego oczach prawdziwe uznanie. Trochę potrzebował, aby dojść do siebie, ale nie był to koniec naszej zabawy. Kiedy znowu był gotowy do dzieła, dosiadłam go mocno i intensywnie. Wszedł naprawdę głęboko, a ja – nie czekając na nic – zaczęłam od razu błyskawicznie się poruszać. Moje ruchy były naprawdę silne i mocne. Ruszałam się w górę i w dół, a moje piersi bardzo seksownie przy tym podskakiwały. Widziałam, że naprawdę mu się to podobało...

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?