Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Niezwykła Impreza

Jesteśmy z Anką małżeństwem już od 15 lat i choć nadal się kochamy to codzienna rutyna sprawiła, że mieliśmy coraz mniej czasu i chęci na zabawy łóżkowe, które kiedyś sprawiały nam tyle satysfakcji. Na początku małżeństwa moja żona chciał to robić nawet częściej niż ja, szczerze powiedziawszy to nie byłem wstanie podołać temu zadani i nawet kiedyś przyłapałem moją małżonkę jak czytała post na forum erotycznym, w którym pewna dziewczyna pisała o podobnym problemie. Kiedyś podczas dość mocno alkoholowej imprezy podzieliliśmy się naszymi problemami w tej kwestii z parą naszych dobrych znajomych. Oni, także z dość długim stażem doskonale nas rozumieli, ale powiedzieli, że odkąd zaczęli chodzić na imprezy z takimi samymi parami wiele się zmieniło. Uśmiechali się przy tym tajemniczo, ale gdy zaproponowali, że zabiorą nas na takie przyjęcie z chęcią się zgodziliśmy. Już sam fakt tego, że w końcu możemy wyjść na imprezę, odsyłając dzieci do dziadków był dla nas mocno ekscytujący. Bardzo długo szykowaliśmy się na to niezwykłe wyjście i nie mogliśmy się doczekać aż Aśka z Krzyśkiem w końcu po nas przyjadą.

Przyjęcie odbywało się w bardzo dużym domu na przedmieściach naszego miasta. Przed domem stało już sporo samochodów, co Aśka uznała za znak, że nieco się spóźniliśmy i wszyscy już się nakręcili. Nie bardzo wiedziałem o co chodzi, ale nie dopytywałem. Zresztą za chwilę miałem na własne oczy zobaczyć o czym mówiła Aśka. Kiedy otworzyły się przed nami drzwi domu ujrzeliśmy mnóstwo osób, które były ubrane w samą bieliznę albo nie miały na sobie dosłownie nic. Niektórzy po prostu się ze sobą kochali na oczach wszystkich. Krzysiek widząc nasze przerażenie powiedział: „No chyba domyśliliście się, że jedziemy na swingers party? Dzięki temu wasze życie seksualne znowu odżyje! Spróbujcie!”. Na początku chciałem jak najszybciej uciec, ale patrząc na tych ludzi wzmagało się we mnie podniecenie i miałem ochotę zostać trochę dłużej i zobaczyć jak rozwinie się ta sytuacja. Spojrzałem na Ankę i widząc, że ona też zaczyna się przekonywać, ruszyliśmy za naszymi przyjaciółmi. Zabrali nas do pomieszczenia gdzie znajduje się basen i powiedzieli, że skoro to nasz pierwszy raz najpierw zajmą się nami osobiście. Krzysiek wziął moją żonę za rękę i położył ją na leżaku, każąc mi się na razie przyglądać, a kiedy poczuję chęć miałem zająć się jego żoną. Nie wierzyłem, że dzieje się to naprawdę, lecz kiedy zobaczyłem jak Krzysiek ściąga z Anki ubranie i rozchyla jej nogi zaczynałem być coraz mocniej podniecony.

Zsunął jej majtki i przez chwilę pieścił ją językiem, a ona wyginała swoje smukłe ciało z rozkoszy. Nawet nie wiedziałem kiedy mój penis stanął na baczność. Krzysiek też nie chciał czekać dłużej i szybko się rozebrał ukazując swojego twardego z podniecenia fiuta. Spojrzał Ance głęboko w oczy i nadział ją na siebie. Delikatnie jęknęła a on ponawiał pchnięcia ku jej radości. Wtedy poczułem rękę, która sięgała do moich spodni. Aśka też płonęła już z podniecenia i nie maiła zamiaru czekać na mój ruch. Całkowicie się poddałem, a ona wzięła mojego penisa w usta i zrobiła mi najlepszego loda w moim życiu. Potem zaczęła mnie ujeżdżać, a ja wciąż zerkając co dzieje się na leżaku obok czułem niesamowite podniecie. Widząc, że zbliżam się do końca Aśka wzięła mojego penisa ponownie do buzi i kiedy wytrysnąłem zaczęła zlizywać ponętnie moją spermę. Po powrocie do domu, wciąż mieliśmy siły aby zająć się sobą nawzajem, a imprezy swingersów na stałe wpisały się do naszego kalendarza.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?