Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Noc z Przyjaciółką

Wszystko wydarzyło się dwa lata temu, pod koniec trzeciej klasy liceum. Matura zbliżała się wielkimi krokami i każdy czuł już niezwykłą presję aby poradzić sobie jak najlepiej. Ja także zaczynałam się coraz bardziej przejmować, w przeciwieństwie do mojej najlepszej przyjaciółki Julki. Ona nie przestawała imprezować i absolutnie nie przejmowała się tym co będzie się działo za miesiąc. Poza tym jednak była ideałem. Zawsze patrzyłam na nią z zachwytem bo była śliczną, szczupłą blondynką z figlarnymi oczami, które były w stanie oczarować każdego. Dlatego też, po prostu nie mogłam jej odmówić kiedy patrząc na mnie błagalnie poprosiła abym w najbliższy piątek pomogła jej w nauce. Zaproponowała nawet, że mogą u niej przenocować, co było bardzo wygodne bo mieszkałam za miastem.

Zjawiłam się w jej domu o umówionej godzinie i od razu wyciągnęłam książki. Julka jednak chwyciła mnie za rękę i zaprowadziła mnie do kuchni, gdzie jak się okazało czekała kolacja i butelka wina. „To w ramach podziękowania. Rodzice wyjechali więc zjemy coś, napijemy się wina i na pewno nauka będzie przyjemniejsza” – powiedziała Julka. Miałam pewne opory bo alkohol dość szybko uderza mi do głowy, ale wszystko było tak pięknie przygotowane, że nie mogłam odmówić. Nie wiadomo kiedy skończyłyśmy pić drugą butelkę wina, a ja byłam już zupełnie rozluźniona. Powiedziałam, że skorzystam z toalety, a jak wrócę zaczynamy powtarzać materiał. Jula kiwnęła głową i z rozbrajającym uśmiechem powiedziała, że spotkamy się w jej pokoju. Kiedy tam weszłam zobaczyłam stojącą przede mną nagą Julkę. Nie wiedziałam co powiedzieć, jej ciało było doskonałe, jej włosy delikatnie opadały na jej krągłe piersi a sutki ponętnie sterczały. Podeszła do mnie, pogładziła mnie po policzku i szepnęła: „Tak bardzo Cię pragnę”. Poczułam niezwykłe podniecenie, a moja cipka zaczęła wręcz pulsować. Nigdy w życiu nie myślałam, że mogłabym kochać się z kobietą, ale Jula była tak pociągająca, że po chwili nie miałam już najmniejszych oporów. Powoli mnie rozbierała, całując moje nagie ciała.

Położyła mnie na łóżku, rozchyliła moje nogi i zaczęła pieścić mnie językiem. Kiedy zauważyła, że moje podniecenie wzrasta wepchnęła we mnie swoje drobne palce i powtarzając ten ruch, drugą ręką pieściła moje piersi. Nagle przestała, wstała i pocałowała mnie w usta. Sięgnęła do nocnej szafki, z której wyciągnęła wielki wibrator. Najpierw wcisnęła mi go do ust, po czym mokrego włożyła w swoją cudowną cipkę wciąż patrząc mi głęboko w oczy. Widząc jak dobrze się bawi, przyciągnęłam Julkę do siebie i zaczęłam pieścić całe jej ciało, czując jak zaczyna drżeć. W końcu wyciągnęła wibrator, ustawiła się w pozycji 69 i wsadzając go we mnie kazała pieścić się oralnie. Czując coraz mocniejsze podniecenie, wiedziałam, że za chwilę przeszyje mnie wielki orgazm. Julka od razu to wyczuła i zaczęła coraz mocniej pieścić moją szparkę, a ja nagle po prostu odpłynęłam i dałam się ponieść fali rozkoszy, która przeszyła całe moje ciało. Kiedy się ocknęłam Julka leżała obok mnie ciężko dysząc. Spojrzała na mnie, uśmiechnęła się i powiedziała: „Jak na amatorkę jesteś całkiem niezła”.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?