Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Przygoda z przyjaciółką

Jestem Paulina, mam 23 lata i chciałam opowiedzieć o mojej najbardziej wyjątkowej przygodzie erotycznej, jaką do tej pory przeżyłam. Nigdy nie myślałam, że przytrafi mi się coś takiego i w pewnym momencie byłam tym naprawdę przerażona. Koniec końców okazało się jednak, że było to niesamowite przeżycie, a ja z miłą chęcią powtórzyłabym to jeszcze raz. Zacznę jednak od samego początku. Praktycznie od dzieciństwa bardzo blisko przyjaźnię się z Patrycją. Jesteśmy jak siostry – wychowałyśmy się na jednym podwórku, zawsze chodziłyśmy razem do szkoły. Dorastałyśmy wspólnie, dzieląc się ze sobą wszystkimi swoimi sekretami dotyczącymi najróżniejszych spraw. Do sekretów tych należały także szczegóły związane z naszym życiem miłosnym. Jako nastolatki wspólnie przeżywałyśmy nasze miłości, rozstania i smutki. Każda z nas zawsze była dla tej drugiej, gdy tylko potrzebowała pocieszenia. Byłyśmy ze sobą naprawdę blisko. Po zdanej maturze wspólnie wyjechałyśmy na studia do jednego miasta i zamieszkałyśmy w jednym mieszkaniu z dwiema innymi dziewczynami.

Praktycznie od razu po rozpoczęciu nauki na uczelni dość blisko zaprzyjaźniłam się z jednym Pawłem. Nie minęło długo czasu, zanim dosłownie zawrócił mi w głowie; jeszcze nigdy w życiu nie byłam w nikim tak mocno zakochana. Paweł był przystojny, mądry i zabawny. Ja też mu się spodobałam i zostaliśmy parą. Spędziliśmy ze sobą prawie dwa lata, i przez większość tego czasu byłam naprawdę szczęśliwa. Patrycja wtedy nikogo nie miała, ale oczywiście ona także cieszyła się moim szczęściem. Niestety, w pewnym momencie coś zaczęło się psuć. Paweł niemalże z dnia na dzień stał się dla mnie oschły, przestałam go interesować, a nasze życie erotyczne straciło jakąkolwiek magię. W końcu dowiedziałam się straszliwej prawdy – mój chłopak w którym byłam tak niesamowicie zakochana od długiego czasu zdradzał mnie, i to z kilkoma dziewczynami. Kiedy zapłakana pytałam go, dlaczego to zrobił stwierdził jedynie, że przecież jest jeszcze młody i ma prawo do różnych przygód. Zerwaliśmy ze sobą.

Miałam złamane serce, a moje życie praktycznie straciło sens. Byłam tak załamana, że na jakiś czas przestałam chodzić na uczelnię czy czymkolwiek się interesować. Na szczęście moja kochana przyjaciółka była przy mnie w tych ciężkich chwilach, i nie opuściła mnie. Powiedziałabym nawet, że to moje załamanie jeszcze bardziej nas do siebie zbliżyło. Był wieczór. Wróciłam z zajęć i – jak zwykle w tamtym okresie – od razu rzuciłam się na łóżko i próbowałam zasnąć, nie myśląc już o niczym. Wtedy przyszła do mnie Patrycja. Bez słowa położyła się obok mnie, chwyciła za rękę i mocno przytuliła. W pewnym momencie poczułam, jak zaczyna całować mnie po szyi. Nie miałam pojęcia co robię, ale odwróciłam się i namiętnie pocałowałam ją w usta. Odwzajemniła pocałunek i zaczęłyśmy się rozbierać. Spędziłam z moją przyjaciółką niesamowitą, namiętną noc. Od tego momentu minęło już sporo czasu, ale kiedy nachodzi nas ochota, nadal powtarzamy takie "przygody". Jedno jest dla mnie pewne – dzięki tamtej nocy rozstanie z Pawłem przestało być dla mnie aż tak bolesne.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?