Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Pierwszy raz z prostytutką

Z natury jestem dość nieśmiałym chłopakiem i zdecydowanie nie jestem fanem klubowych imprez. Z tego powodu, kiedy moi kumple co i rusz dzielili się swoimi podbojami i tym jak przestawali być prawiczkami, ja nie miałem nic do powiedzenia. Mimo, że chłopaki często zapraszali mnie swoje wypady, po prostu nie czułem się na nich dobrze dlatego nie naciskali, a ja spędzałem wieczory przed komputerem oglądając zdjęcia dziewczyn na stronie z ogłoszeniami erotycznymi wyobrażając sobie sprośne rzeczy, które nijak miały się do rzeczywistości. Spędzając czas w ten sposób byłem raczej bez szans na spotkanie jakiejkolwiek dziewczyny. Kiedy zatem zbliżały się moje dwudzieste urodziny koledzy zaproponowali, że zorganizują dla mnie bardzo małą imprezę w domu jednego z nich. Jego rodzina miała wyjechać na tydzień, więc mieliśmy się spokojnie napić we własnym gronie i obejrzeć jakiś głupi film. Jak dla mnie był to plan doskonały.

Kiedy zjawiłem się w domu kolegi, wszyscy już tam byli i czekali na mnie z butelką wódki. Powiedzieli, że mają dla mnie prezent, ale zanim go zobaczę musimy się napić. Wypiliśmy kilka kieliszków jeden po drugim po czym chłopaki zaprowadzili mnie na piętro domu i otworzyli drzwi sypialni z wielkim łóżkiem. Było to dość dziwne, lecz kiedy na tymże łóżku zobaczyłem kobietę w seksownej bieliźnie nogi niemal się pode mną ugięły. Kumple zaczęli się śmiać, a jeden z nich powiedział: „Wybraliśmy dla Ciebie najładniejszą panią”. Myślałem, że sobie ze mnie żartują, ale szybko okazało się, że naprawdę wynajęli dla mnie prostytutkę. Nie wiedziałem co robić, choć ponętne ciało tej kobiety sprawiało, że bardzo zapragnąłem się z nią kochać. Chłopaki wepchnęli mnie do pokoju, zamknęli drzwi i zeszli na dół. Kobieta wstała z łóżka, wzięła mnie za rękę i przedstawiła się jako Ilona. Kazała mi się rozebrać, patrząc jednak cały czas na nią. Ponownie usiadła na łóżku i ściągnęła swoje i tak mało zakrywające majteczki. Próbowałem skupić się na ściąganiu z siebie ciuchów, ale wtedy ona zaczęła pieścić się na moich oczach. Czułem, że mój penis twardnieje i chce już się wyrwać ze spodni więc szybko pozbyłem się w końcu odzieży. Wtedy Ilona kazała mi uklęknąć i polizać jej cipkę. Kiedy poczułem jej smak, myślałem, że odpłynę i zaraz się spuszczę, ale resztkami sił się powstrzymałem. Lizałem ją coraz natarczywiej, a po chwili wsadziłem palce w jej szparkę i ssałem jej łechtaczkę. Ilona oderwała mnie od siebie i stwierdziła, że jak na amatora dobrze sobie radzę. Zmieniliśmy się miejscami i teraz to ona użyła swoich ust do pieszczenia mojego fiuta.

Robiła to idealnie, wiedząc doskonale kiedy skończyć. Zbliżyła twarz do mojej twarzy i patrząc mi w oczy powiedziała: „A teraz zerżnij mnie jak prawdziwy facet”. Nie musiała prosić dwa razy. Kiedy tylko położyła się na plecach wszedłem w nią mocno, bez żadnych zahamowań. Jęknęła i zaraz uśmiechnęła się zadowolona, a ja przyśpieszałem, nie zważając na to jak ostro ją bzykam. Zaczęła bawić się swoimi piersiami, a po chwili zaczęła krzyczeć i poprosiła żebym spuścił się na jej twarz. O niczym bardziej nie marzyłem. Kiedy doszedłem z satysfakcją patrzyłem jak pokryta moją spermą zaczyna się oblizywać. Byłem zachwycony i zupełnie nie miało znaczenia to, że Ilona była prostytutką. Seks z nią był nieziemski i nigdy nie zapomnę mojego pierwszego razu.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?