Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Seks oralny w pracy

Było już późno, a ja nadal siedziałam nad tą głupią prezentacją w mojej pracy. Chciałam to już skończyć, ale byłam tak zmęczona, że musiałam położyć się na kanapie w moim biurze. Musiałam dać odpocząć oczom przez kilka minut. On również był jeszcze w pracy. Przechodził obok mojego biura widząc mnie leżącą na kanapie i zapewne myślał, że śpię, jednak ja czuwałam i wiedziałam, że on tam jest. Moja spódniczka była podciągnięta i pod odpowiednim kontem można było zobaczyć moje różowe majtki. Wiedziałam, że mnie obserwuje więc zaczęłam pocierać ręką moją cipkę. Moje majtki zrobiły się mokre. Mmmm. To było takie relaksujące.

Słyszałam jak na chwilę odszedł, ale szybko wrócił i zatrzymał się gdy zobaczył mnie ponownie. Zapytał mnie czy nie śpię, ale ja udawałam, że jestem w głębokim śnie. Słyszałam jak szeptał do siebie "co za gorąca dziewczyna" i poczułam jak jego ręka podąża w górę mojego uda aż dotknęła moich wilgotnych majtek. Nacisną palcem na moje majtki i lekko wepchnął je do mojej cipki po czym przesunął na bok i delikatnie włożył do niej palec. Leżałam cicho i się nie ruszałam dając mu wolną rękę. Byłam ciekawa co zrobi dalej. Wyciągnął palec z mojej cipki i usłyszałam jak zaczął go ssać. Kanapa lekko się przesunęła gdy uklękną obok mnie. Jego ręce znalazły się na moich udach i znowu odchylił moje majtki na bok bym poczuła jego język ślizgający się po mojej cipce z góry na dół. O kurwa! Ale było mi dobrze. Chciałam więcej, ale ku mojemu zdziwieniu, za nim zdążyłam cokolwiek zrobić, on zszedł z kanapy i poszedł do swojego biura. Czekałam jeszcze kilka minut, ale on nie wrócił więc dokończyłam moją prezentację i wróciłam do domu na noc.

Następnego dnia poprosiłam go do mojego biura w celu omówienia "problemów". Był wyraźnie zdziwiony moim wezwaniem. "Wczoraj, gdy już miała kończyć pracę i iść do domu widziałam jak uciekłeś od pewnego problemu nie rozwiązując go do końca." Wyglądał na zmieszanego, ale starał się to ukryć. "Myślę, że możesz mi dzisiaj pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Jestem nawet pewna, że możesz mi pomóc." Usiadłam na biurku, rozchyliłam nogi i rzuciłam w jego stronę kuszące spojrzenie. Patrzał na mnie i chyba nie do końca wiedział o co mi chodzi, więc powiedziałam: "dokończ to co zacząłeś", odpowiedział: "nie wiem o co ci chodzi", a jego twarz poczerwieniała i zaczął rozglądać się w różnych kierunkach. "Wiem, że to ty. Smakowało ci to czego spróbowałeś?"

Znowu na mnie spojrzał a jego twarz zrobiła się cała czerwona. Patrząc mu prosto w oczy rozchyliłam nogi jeszcze szerzej niż wcześniej. Chwyciłam go za krawat i przyciągnęłam do siebie po czym skierowałam głowę wprost między moje nogi. Poczułam jego usta na moich czerwonych majtkach. Pocierał ustami moją łechtaczkę a ja przyciskałam jego głowę coraz mocniej do mojej cipki. Poczułam jak wciska językiem majtki do mojej szczeliny. Jego język pracował co raz szybciej i mocniej. Moje palce trzymałam na jego głowie wbijając w nią paznokcie z podniecenia. Jego ręce również zaczęły spełniać swoje zadanie, jedną ręką zsunął moje majtki na bok by dostać się językiem do mokrej cipki, a drugą ręką zataczał kręgi na mojej łechtaczce. Owinęłam nogi wokół jego głowy i przyciągnęłam jeszcze bliżej siebie. Jedną rękę wciąż trzymał nisko pieszcząc moją łechtaczkę, drugą jednak umiejętnie wsunął pod moją koszulę kierując w stronę piersi i nabrzmiałych sutków. Jedyne co zdołałam powiedzieć to: "Kurwa, tak, jest mi tak dobrze..."

Jego usta zaczęły pieścić moją łechtaczkę a język znajdował się w środku i penetrował wszystkie zakamarki mojej waginy. Po chwili wysunął język i na jego miejsce wsadził dwa palce, którymi poruszał co raz mocniej i szybciej. O Boże, byłam już blisko, prosiłam o więcej, prosiłam o to by włożył tam trzeci palec. Zagryzałam wargę starając się nie krzyczeć. Moje nogi zacisnęły się w okół niego gdy dochodziłam i w tym momencie nie byłam wstanie wydać z siebie żadnego dźwięku, orgazm był tak silny, że brakowało mi tchu, moje oczy powędrowały ku górze a ciało zaczęło drżeć.

Mój kolega z pracy za nim się podniósł i znowu stanął przede mną, dał jeszcze mojej cipce ostatni gorący pocałunek. Włożyłam palec do jego ust, a on do moich i powiedział: "tak, lubię to co spróbowałem i będę chciał więcej."

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?