Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Sex z Prezesem Firmy

Już od dość dawna zamieszczam swoje seks anonse na różnych, przeznaczonych do tego stronach internetowych. Przez ten czas udało mi się trafiać wyłącznie na fantastycznych facetów, którzy okazywali się świetnymi kochankami. Poza tym od tych bardziej doświadczonych mogłam się również nauczyć paru ciekawych trików, co jest dodatkowym plusem niejednej sex randki. Ostatnio, zadzwonił do mnie mężczyzna z ogłoszenia, które wcześniej zamieściłam w serwisie erotycznym i chciał się umówić na niezobowiązujący seks z kimś doświadczonym. Wydawał się być dość dojrzały i miał ciekawą barwę głosu. Ustaliliśmy, że spotkanie odbędzie się w moim mieszkaniu w piątek wieczorem.

Tak jak zawsze założyłam jeden z seksownych zestawów bielizny, zrobiłam nastrój w sypialni i czekałam na nieznajomego. Pół godziny przed ustaloną godziną dostałam jednak telefon, że wciąż jest zawalony pracą i nie uda mu się dotrzeć. Przyznam, że bardzo się zawiodłam bo byłam już dość mocno nakręcona na ten wieczór. Niespodziewanie mój niedoszły kochanek zapytał jednak czy nie miałabym ochoty odwiedzić go w biurze. Bez namysłu zgodziłam się, bo kto nie marzył choć raz o seksie w biurze! Żeby było jeszcze bardziej filmowo, na koronkową bieliznę założyłam jedynie jesienny płaszcz.

Gdy stanęłam przed drzwiami przeszklonego biurowca wciąż nie wierzyłam, że dzieje się to naprawdę. Portier, po rozmowie telefonicznej z Piotrem wskazał mi windy, a ja tylko zastanawiałam się czy może domyśla się, że jestem kobietą z jakiegoś seks ogłoszenia. Po wjechaniu na dziesiąte piętro, zobaczyłam, że wszędzie jest zupełnie ciemno, jedynie na końcu korytarza paliło się delikatne światło. Drzwi, na których widniał olbrzymi napis „Prezes” otworzył mi wysoki mężczyzna, około pięćdziesiątki. Mimo, że jego włosy pokrywała siwizna był niezwykle pociągający. Zaprosił mnie do przestronnego pokoju, poczęstował szklanką whiskey i zapytał czy chciałabym zdjąć płaszcz. Gdy to zrobiła na chwilę zastygł, po czym podszedł bliżej i przesunął lodowatą szklanką po moim ciele. Zadrżałam, co wywołało uśmiech na jego twarzy. Podprowadził mnie do całkowicie przeszklonej ściany i zapytał czy chce to zrobić tutaj, na oczach wszystkich. Mimo, że było już ciemno, myśl o tym, że to co dzieje się w tym pokoju na 10 piętrze mogą widzieć inni ludzie ogromnie mnie podnieciła. Zaczął mnie natarczywie całować, a po zdjęciu mojej bielizny najpierw postawił na baczność moje sutki po czym kazał mi się nachylić i wszedł we mnie z impetem od tyłu. Nie wiem co było bardziej podniecające, to że moje nagie ciało ocierało się o zimne szkło szyby czy to z jaką władczością mnie posuwał. Jakby chcąc spełnić wszystkie moje marzenia związane z seksem w biurze, niemal rzucił mnie na biurko usłane papierami. Teraz jednak to ja chciałam przejąć kontrolę, dlatego zwinnie zmieniłam swoją pozycję i zaczęłam go dosiadać jak prawdziwego ogiera. Jego penis był olbrzymi, wypełniał mnie całą po same brzegi, a ja dodatkowo wyobrażając sobie kogoś z budynku obok oglądającego tę scenę przewidziałam, że doświadczę mega orgazmu. Czując, że już dochodzi, Piotr zrzucił mnie z siebie, wykonał ostatnie dwa mocne pchnięcia, które wysłały mnie w kosmos i jego gorąca sperma zalała moje ciało. Nie muszę chyba mówić, że jeszcze niejednokrotnie skorzystał z mojej sex oferty, co bardzo mnie cieszyło.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?