Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Trójkąt Marzeń - sex oferty

Każdy kto tkwi w małżeństwie od dłuższego czasu na pewno wie, że nawet stosując różnorakie zabawy erotyczne, można w końcu popaść w seksualną rutynę. Jakieś dwa lata temu ja i mój mąż doświadczyliśmy tego przykrego stanu i nie wiedzieliśmy co można w takiej sytuacji zrobić. Przeglądałam kolejne strony internetowe w nadziei na znalezienie rozwiązania, albo pomysłu na nową zabawę. I wtedy właśnie trafiłam na stronę gdzie znajdowały się seks ogłoszenia. Na początku czytałam je raczej z ciekawości niż z chęci skorzystania, ale kiedy zobaczyłam ogłoszenie dotyczące trójkąta od razu się tym zainteresowałam. Pomyślałam, że to właśnie trójkąt może być rozwiązaniem naszych kłopotów łóżkowych. Mąż nie był do końca przekonany, mimo zapewnień, że trzecią osobą będzie kobieta i jeśli mu się nie spodoba to w każdej chwili będzie mógł to przerwać. Po miesiącu moich namów w końcu się zgodził. Zaczęliśmy przeglądać wszystkie możliwe sex oferty w nadziei na znalezienie odpowiedniej osoby. Julka miała 25 lat i z tego co pisała posiadała dość duże doświadczenie jeżeli chodzi o trójkąty. Następnego dnia zadzwoniłam do niej i umówiłyśmy się na najbliższy weekend.

W sobotę o 20 stawiła się w naszym mieszkaniu. Śliczna drobna blondyneczka z dużym dekoltem. Od razu się nam spodobała. Kiedy ściągnęła długi płaszcz okazało się, że ma na sobie tylko prześwitującą koronkową sukienkę i żadnej bielizny. Podnieciło mnie to i chciałam jak najszybciej znaleźć się w sypialni. Kazała nam się rozebrać, po czym zarządziła, że najpierw zajmie się moim mężem. Zaczęła pieścić jego nabrzmiałego kutasa ustami, a ja czując wzmagające się podniecenie usiadłam na fotelu obok łóżka i zaczęłam się masturbować. Widziałam jak mąż uśmiecha się na ten widok i nie może oderwać wzroku od moich pieszczot. Julka kazała mi podejść i nachylić moją szparkę nad usta męża. Ona natomiast nadziała się na niego i zaczęła go ujeżdżać każąc jednocześnie aby mnie lizał. Nie wiem jak powstrzymał swoje podniecenie, ale udało mu się, a ja krzyczałam z rozkoszy! Kiedy Julka zsiadła, położyła się na łóżku z szeroko rozstawionymi nogami. „Ty będziesz mnie teraz lizać, a Ty będziesz ją ujeżdżał od tyłu” rozkazała.

Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie seks randki, ale bardzo mi się podobał przebieg tego spotkania. Poczułam jej smak w ustach i mocne pchnięcia męża w mojej cipce. Czułam się jak w niebie i bałam się jednocześnie, że to się niedługo skończy. „Wejdź we mnie!” krzyknęła do mnie również rozpalona Julka. Bez zastanowienia wcisnęłam palce w jej szparę i poczułam przyjemne ciepło. Obawiałam się, że zaraz porwie mnie fala rozkoszy i odpłynę powalona orgazmem, ale pierwszym który nie wytrzymał był mój mąż. Spuścił się we mnie, ściskając mnie przy tym najmocniej jak potrafił. Kiedy opadł zmęczony ja dalej posuwałam Julkę, która wyginała się na wszystkie strony. Nagle poczułam jak gorąca sperma mojego męża zaczyna wylewać się na moje uda i ta kropla przelała czarę. Na szczęście w tym samym czasie Julę pochłonął spazm orgazmu, dzięki czemu obydwie szczytowałyśmy równocześnie. Po tych przeżyciach ustaliliśmy z mężem, że sex anonse będziemy przeglądać znacznie częściej.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?