Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Jak rozbudzić partnera? - afrodyzjaki

Z Pawłem jesteśmy parą od trzech lat. Nasze życie erotyczne jest jednak nijakie. Bywają dni, a raczej noce, gdy Paweł jest mężczyzną z krwi i kości, dając mi pełnię rozkoszy, ale są też sytuacje, gdy nasze kontakty intymne ograniczają się do standardowego stosunku, po czym każde zajmuje własną połowę łóżka i zapomina o drugim.

- Może powinnam znaleźć sobie kochanka lub skorzystać z usług męskiej prostytutki… - zwierzyłam się kiedyś przyjaciółkom. Olę i Hanię znam od przedszkola, nie mamy przed sobą żadnych tajemnic. Ich życie seksualne jest o niebo lepsze od mojego.

- Gośka, weź sprawy w swoje ręce. Jeśli facet sam nie daje rady, trzeba mu pomóc – powiedziała Ola podczas babskiego spotkania.

- Kiedy on nie chce iść do żadnej poradni …- odpowiedziałam smętnie.

- Nie dziwię się, ja też nie chciałabym, aby obcy facet uczył mnie, jak mam prowadzić życie erotyczne. Wykorzystaj afrodyzjaki naturalne, kobieto. Smaczne, zdrowe, a jak działają – zachichotała Hanka i przyjacielsko mrugnęła.

Pomysł przyjaciółek wydał się sensowny, więc zaczęłam drążyć temat. Jak się okazało, one także korzystały z erotycznych wspomagaczy i nie były to wyłącznie zabawki kupowane w sex shopie.

- Kajdanki, pejczyk, a nawet kolczatka owszem, urozmaicą intymną zabawę, ale szybko się nudzą. Poza tym facet chce czuć się ważny i udowodnić, że nie potrzebuje tego typu wspomagaczy. Trzeba działać dyskretnie i skutecznie. Nawet nie wiesz, jakim ogierem staje się mój Damianek, gdy zaaplikuję mu odpowiednią ilość czekolady, skropionej szampanem lub czerwonym winkiem – relacjonowała Ola swoje erotyczne przygody.

- Zamiast szampana można wykorzystać zielony likier Chartreuse, brandy z moreli, Chateau Yquem, białe porto lub wermut. Czekolada obowiązkowa, najlepiej taka, którą wysmarujesz ciało. Facet zaczyna je zlizywać, a ty czujesz rozkoszne dreszczyki. Ja najchętniej smaruję piersi i uda, czasami nawet musnę cipkę, mój Waldek to uwielbia. A ja uwielbiam jego szybki i zwinny języczek – Hanka nie pozostawała dłużna przyjaciółce.

Słuchałam tych opowieści i zastanawiałam się, czy naturalny afrodyzjak dla mężczyzn w rzeczywistości może zapewnić taką dawkę rozkoszy? Zadanie proste, jeśli okaże się skuteczne... Postanowiłam wypróbować już najbliższej nocy.

- Skuteczna jest też hiszpańska mucha. No, takie krople na potencję i sex eliksir dla mężczyzn. Jeśli jego mały przyjaciel ma problemy natury fizycznej, warto wykorzystać ten prosty sposób. Wlejesz kilka kropel do wina lub szampana i nie musisz długo czekać. Jego penis siłą wyrwie się ze slipek i zanurzy się w twojej cipce – radziła Hanka, a Ola dodała:

- Na potencję skuteczna jest też johimbina dla mężczyzn. Niby lekarstwo, niby afrodyzjak, w każdym razie skuteczne i bezpieczne. Osobiście sprawdziłam. Damian był wniebowzięty, gdy powiedziałam, że penis jest doskonale wyrzeźbiony, duży i twardy. Oj działo się wtedy, działo się.

Opowieści przyjaciółek wzbudziły we mnie chęć rozbudzenia mojego mężczyzny do erotycznych uniesień. Paweł był naukowcem, ale przecież każdy zdrowy człowiek powinien mieć aktywne życie erotyczne. Naturalne afrodyzjaki sprawiają, że Pawełek z pokornego baranka zamienia się w lwa, tygrysa i buhaja jednocześnie. Potrafi być czuły, długo pieścić moje piersi, uda i cipkę, ale bywa także niewyżytym samcem, który bierze swoją kobietę w najmniej oczekiwanych momentach.

Dzięki radom przyjaciółek jestem kobietą spełnioną. Nie tylko zawodowa, ale także erotycznie. I nie zamierzam szukać już żadnego kochanka.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?