Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Klubowe doznania

Studia to dzisiaj nie tylko czas wzmożonej nauki, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Doświadczyłam tego na własnej skórze, kiedy po wyjeździe do Wrocławia poczułam smak wielkiego miasta, gdzie zawsze można się zabawić. Znalazłam wspaniałych znajomych, którzy w przeciwieństwie do mnie doskonale orientowali się w miejscowych klubach. Dzięki nim niemal każdy wieczór był wypełniony imprezami, z którymi wracało się o świcie. Nigdy nie szukałam facetów na jedną noc, chciałam się tylko wytańczyć i napić z przyjaciółmi. Pewnego razu jednak w jednym z klubów zobaczyłam nowego DJ’a, który był ideałem mężczyzny. Jego ciało było doskonale zbudowane, od razu można było zauważyć, że jest częstym gościem na siłowni. Poza tym jego ręce były pokryte tatuażami, co zawsze sprawiało, że zaczynałam się interesować facetem. Oczywiście od razu pomyślałam, że to nie moja liga, a poza tym widziałam jak patrzą na niego wszystkie laski w klubie. Zapomniałam więc o tej seksownej bestii za konsolą i postanowiłam się bawić tak dobrze jak zawsze.

Parkiet tradycyjnie był mój i nie przepuszczałam choćby jednej piosenki, robiąc sobie przerwy wyłącznie na wypicie kolejnego kieliszka wódki. Czas leciał szybko i zanim się obejrzałam w klubie zostało już niewiele osób. Poszłam do łazienki, a kiedy z niej wyszłam ktoś złapał mnie za rękę. Już miałam się wyrwać wypowiadając przy tym kilka niecenzuralnych słów kiedy zobaczyłam, że to ten DJ. Przyparł mnie do ściany i zapytał czy chciałabym pójść z nim na zaplecze. Nie wiedziałam do końca co robić, ale kiedy poczułam jego naprężonego penisa, który prawie wyrywał się z jego spodni, zgodziłam się. W pomieszczeniu do którego mnie zaprowadził było dość zimno, ale alkohol i podniecenie dostatecznie mnie rozgrzewały.

DJ zamknął drzwi na klucz i zaczął mnie całować, jednocześnie ściskając moje pośladki. Podciągnął moją obcisłą sukienkę i włożył swoją zimną rękę pod moje majtki. Przeszył mnie dreszcz podniecenia, które zaczęło mnie zniewalać. Chwilę popieścił moją łechtaczkę i włożył swoje palce w moją szparkę. Zaczęłam poruszać biodrami, aby nie przestawał tego robić, lecz on nagle mnie podniósł i posadził na stojącym tam stoliku. Ściągnął spodnie i pokazał swojego fiuta, który aż rwał się do rżnięcia mnie. Szybko pozbyłam się majtek i rozchyliłam nogi zapraszając go do środka. Wbił się we mnie z całych sił i rżnął mnie w taki sposób, że bez opamiętania zaczęłam krzyczeć w ekstazie. Przestał na chwilę i dając mi znak abym się odwrócić znów nabił mnie na swojego fiuta obmacując przy tym moje piersi, które wypadły z głębokiego dekoltu sukienki. Było mi dobrze i sama napierałam na niego aby dał mi jeszcze więcej. Wtedy dotknął mojej łechtaczki jednocześnie wbijając się we mnie jeszcze głębiej i wybuchłam. Moje soki wyciekły ze mnie ku jego radości, a po chwili poczułam jak wypełnia mnie jego sperma i aż wylewa się z mojej szparki. Jeszcze chwilę zostaliśmy w tej pozycji dochodząc do siebie, a potem odwrócił mnie pocałował i na do widzenia dotknął mojej wciąż gorącej cipki wywołując dreszcz. Nie trudno się domyślić, że często wracałam do tego konkretnego klubu.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?