Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Nasz pierwszy raz

Na ten wyjazd czekałam naprawdę bardzo długo. Wydawało mi się, że nigdy nie nadejdzie. Planowałam, że właśnie na nim będzie miał miejsce nasz pierwszy raz. Postawiłam na piękną, seksowną bieliznę. Przez ostatnie trzy tygodni mało co jadłam – chciałam zgubić chociaż kilka kilogramów. Udało się. Nadszedł dzień wyjazdu. Od samego rana miałam motyle w brzuchu. To było naprawdę fantastyczne uczucie. Dawno go nie czułam. Kiedy mnie zobaczył, od razu widział zmianę w moim zachowaniu. Byłam lekko poddenerwowana, ale było to miłe uczucie. Kiedy weszliśmy do pokoju, od razu się na niego rzuciłam. Jego usta smakowały dzisiaj wyjątkowo słodko, smacznie. Całowaliśmy się mocno, głęboko, intensywnie. Nasze języki splatały się wzajemnie. Jego ręka powędrowała na mój biust, a druga spoczęła na moich pośladkach. Zaczął pieścić moje piersi, a moje sutki od razu zaczęły twardnieć. Wiedziałam, że Kubie to się bardzo podoba. Czułam też, że jego penis od razu zrobił się twardy i sterczący. Wiedziałam, że to będzie naprawdę magiczny seks. Na taki zresztą liczyłam. Zaczął mnie rozbierać.

Najpierw rozpinał po kolei guziki mojej bluzki. Potem zsunął z moich bioder spódnice. Ja zdjęłam mu koszulkę i zaczęłam rozpinać spodnie. Kiedy je zsunął, moim oczom ukazał się wielki penis, który za chwilę miał zatopić się w moim wnętrzu. Kiedy stałam przed nim naga, ukucnął przede mną i zaczął językiem pieścić moją cipkę. Czułam jak wyciekają z niej soki. Byłam naprawdę mokra. Jak nigdy. Położył mnie na łóżku. Najpierw mocno całował moje piersi, moje sutki jeszcze bardziej zrobiły się twarde. Jego zęby delikatnie je przygryzały. Moja cipka robiła się jeszcze bardziej mokra. Na biodrze czułam jego wielkiego penisa. Nagle położył się na mnie, a moje nogi podciągnął sobie na ramiona. Moja cipka była tym samym otwarta przed nim. Widział ją w całej okazałości. Po chwili zatopił się w moim wnętrzu. Jego penis wypełnił mnie do końca. Czułam go każdym kawałkiem mojego ciała. Powoli zaczął się poruszać. Najpierw wolno, delikatnie. Po chwili zaczął przyspieszać. Ruszał się coraz szybciej, mocniej, głębiej.

Moje ciało zaczęło poddawać się jego rytmowi. Powoli zaczynałam też poruszać biodrami. Po chwili obrócił się. Tym razem to ja byłam na górze. Zaczęłam od razu ruszać się naprawdę szybko. Moje piersi podskakiwały w rytmie moich ruchów. Patrzył na mnie swoimi wielkimi oczami. Widziałam, że naprawdę mu się podobam. Ruszaliśmy się coraz szybciej i szybciej. Wiedziałam, że za chwilę nadejdzie finał tej przygody. Kuba zaczynał ruszać się jeszcze szybciej. Jego oddech stawał się coraz płytszy i szybszy. Wiedziałam, że zaraz eksploduje. Jeszcze kilka ruchów i poczułam jak moja cipka napełnia się jego spermą. Ja doszłam w tym samym momencie. To był naprawdę wspaniały seks. Dawno takiego nie przeżyłam. Po udanym seksie przytuliłam się do niego bardzo mocno. Tak zasnęłam. To była wspaniała noc. Czułam się kochana, piękna, atrakcyjna i akceptowana.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?