Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Pierwszy seks - randki

W tym roku skończyłam 23 lata i wciąż nie pojawił się w moim życiu żaden mężczyzna, który mógłby pozbawić mnie dziewictwa i wprowadzić w świat seksu. Nie szukałam tak naprawdę nikogo szczególnego, ale nie chciałam by stało się to po pijaku, po którejś z mocno zakrapianych imprez w akademiku. Koleżanka powiedziała mi, że wiele dziewczyn umawia się teraz na sex randki z nieznajomymi facetami ogłaszającymi się w necie. Pomyślałam, że seks anonse są pewnie dla wyuzdanych osób, które myślą tylko o seksie, ale gdy przejrzałam kilka ofert okazało się, że wcale tak nie jest. Moją uwagę przykuł Karol, który opisywał się jako wrażliwy facet, w seksie szukający prawdziwych emocji. Niemal nieświadomie natychmiast wybrałam jego numer i zadzwoniłam. Zaskoczona, że od razu odebrał jednym tchem wyrecytowałam, że dzwonie z sex ogłoszenia i dlaczego chce z niego skorzystać. Gdy w końcu skończyłam zaśmiał się przyjaźnie i zaprosił mnie do siebie w najbliższy weekend.

Kiedy moja taksówka podjechała pod adres, który mi podał odebrało mi dech w piersi. Okazało się, że mieszka w jednej z najdroższych dzielnic w wielkim apartamentowcu. Kiedy winda wjechała na ostatnie piętro moim oczom ukazało się wspaniałe, przestronne mieszkanie, a w drzwiach stał dobrze zbudowany brunet, z czarującym uśmiechem i rozpiętą koszulą. Przywitał się ze mną, podał mi szampana i zaprosił na swój olbrzymi taras, na którym nie było żadnych krzeseł czy stołu. Zamiast tego prawie całe miejsce zajmował materac zasłany jak łóżko. Widząc moje zdziwienie Karol powiedział, że w tak ciepły wieczór grzechem byłoby kochanie się w czterech ścianach sypialni.

Nie wiedziałam co powiedzieć, ale miałam ochotę zedrzeć z niego ubrania i poczuć go w sobie. On jednak doskonale wyczuwając moje pragnienia, wyszeptał mi do ucha, że zrobimy to delikatnie. Dopiliśmy szampana po czym Karol ściągnął swoją koszulę i zaczął rozpinać guziki mojej bluzki, całując ukazujące się powoli piersi. Kiedy skończył dał mi znać abym położyła się na materacu, rozwarł moje nogi, wciąż nie ściągając spódnicy czy majtek i zaczął całować moje uda od środka, zbliżając się wolno do mojej pochwy. Czułam jak ogarnia mnie wielki przypływ gorąca, moje sutki stwardniały, a pochwa stawała się wilgotna. Odchylił odrobinę moje majtki i delikatnie polizał mój rozgrzany srom czym doprowadził mnie do rozkoszy.

W końcu pozbawił mnie wszystkich ubrań i każąc mi pieścić swoją szparkę dłonią, wstał i powoli rozbierał się na moich oczach. Widząc jego sterczącego penisa, moja cipka zaczęła pulsować jak szalona. Karol położył się na mnie i gładząc moje nabrzmiałe piersi wsunął się we mnie delikatnie lecz stanowczo. Przed oczami ujrzałam tysiące gwiazd, a to był dopiero początek. Z każdym jego ruchem wpijałam palce w jego pośladki i żądałam więcej. Wiedział doskonale o co mi chodzi bo nagle jego penis zaczął nadziewać mnie na siebie mocniej, głębiej i agresywniej. Moje krzyki zapewne słyszał cały budynek, ale to co przeżyłam tej nocy mogło zostać wyrażone tylko w ten sposób. Nie wiem czy każde spotkanie zainicjowane poprzez sex oferty kończy się w taki sposób, ale na pewno warto zaryzykować aby poczuć się jak w niebie.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?