Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Samotna leśniczówka

Od dziecka marzyłem o tym żeby zostać leśniczym więc kiedy w końcu doczekałem się własnej leśniczówki byłem zachwycony. Moje marzenie spełniło się w stu procentach i robiłem dokładnie do co lubiłem. Mimo, że mieszkałem tam sam to rodzina i znajomi bardzo często mnie odwiedzali. Każdy kto przyjechał do tego miejsca choćby raz od razu zakochiwał się w tych wspaniałych widokach i ciszy, której dzisiaj jest tak mało. Dlatego też, nie zdziwiłem się kiedy zadzwoniła do mnie Ala i zapytała czy mogłaby przyjechać na kilka dni. Ala była żoną mojego kuzyna, którego traktowałem niemal jak brata więc nie miałem żadnych oporów aby się zgodzić. Cały czas byłem jednak przekonany, że przyjadą do mnie obydwoje, ale tego samego dnia wieczorem Ala zjawiła się w moich drzwiach sama. Po krótkiej rozmowie okazało się, że pokłóciła się z Bartkiem i tym razem najpewniej zakończy się to rozwodem. Byłem w szoku choć wiedziałem, że nie układa się między nimi najlepiej. Usiedliśmy przy kominku, napiliśmy się wina i Ala opowiedziała mi jak to Bartek niejednokrotnie ją zdradzał, a ona nie ma już siły ratować tego związku.

Starałem się ją pocieszyć jak tylko potrafiłem. Po drugiej butelce wina zaproponowałem, że przygotuje jej pokój i położyliśmy się spać. Zasnąłem szybko jednak nie był to długi sen. Obudził mnie delikatny dotyk Ali, której ręka krążyła w okolicy mojego krocza. Chciałem coś powiedzieć, ale nie zdążyłem bo zaczęła mnie całować. Jej usta były delikatne, a jej pocałunki pełne namiętności. Nie miałem czasu na zastanowienie się co robię. Zsunęła moje bokserki, usiadła na mnie okrakiem i poczułem na sobie jej nagie ciało. Zaczęła ocierać mojego penisa swoją ciepłą cipką, która stawała się coraz wilgotniejsza. Wiedziałem, że nie mam szans na ucieczkę kiedy po chwili mój penis stał już na baczność i domagał się seksu. Ala położyła moje ręce na swoich piersiach i poczułem jak twarde są jej sutki. Ona natomiast delikatnie się uniosła i nadziała się na mojego penisa. Ujeżdżała mnie najpierw powoli, a potem dziko i bez opamiętania. Odchyliła się a ja kciukiem zacząłem pieścić jej gorącą łechtaczkę. Jęczała i błagała o więcej.

Jej gorąca szparka coraz mocniej zaciskała się na moim penisie i nie wiedziałem jak długo jeszcze wytrzymam. Ściągnąłem ją więc z siebie i tym razem to ja rżnąłem ją z całych sił. Złapała mnie za pośladki i dawała znać, że chce jeszcze mocniej. Wtedy pociągnąłem ją za włosy i zacząłem pieścić jej odchyloną do tyłu szyję. Jej ciało drżało, a ja nie przestawałem jej posuwać jednocześnie pieszcząc jej piersi. Nagle jęknęła, a całe ciało się napięło. Wiedziałam, że już przeżywa rozkosz, ale nie przestawałem jej dogadzać. W końcu widząc co przeżywa ja też nie wytrzymałem i spuściłem się prosto na jej piersi. Opadłem na łóżko obok niej. Obydwoje byliśmy wykończeni, ale szczęśliwi, że to zrobiliśmy. Wiem, że to może okrutne w stosunku do mojego kuzyna, lecz nie żałowałem tej nocy gdyż był to najlepszy seks w moim życiu. Do tej pory mogłem jedynie czytać opowiadania erotyczne i fantazjować o tym, że to ja jestem bohaterem wydarzeń, które mają miejsce w danej historii. Od tego momentu Ala wielokrotnie odwiedzała mnie w mojej samotnej leśniczówce a moje fantazje stały się rzeczywistością.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?