Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Sex telefon i interesujące zakończenie

Seks dla każdego normalnego człowieka ma ogromne znaczenie. W moim przypadku nie jest inaczej. Od kiedy jednak jestem sama mam z tym naprawdę duże problemy. Nie chcę rzucać się na przypadkowych facetów w klubach, do których zresztą raczej nie chadzam, a seksu mi naprawdę brakuje. W rozmowie koleżanka podpowiedziała mi żebym spróbowała poszukać w Internecie. Wprawdzie niewiele to lepsze od klubu, ale zawsze jakiś taki większy komfort. W końcu z usług takich jak sex telefon czy seks rozmowy na czacie korzysta w sieci mnóstwo osób, a zawsze jest to jakiś sposób na to, aby chociaż trochę się podniecić. Idąc za namową koleżanki, zaczęłam przeszukiwać sieć. I tak po wielu trudach udało mi się trafić na stronę prezentującą ogłoszenia osób, które interesują sex rozmowy. Na początku nawet nie widziałam siebie w takiej akcji, ale stwierdziłam, że przecież nic nie szkodzi mi spróbować. Przejrzałam mnóstwo ogłoszeń i po wielu trudach udało mi się trafić na dość ciekawy anons. Nawet długo się nie zastanawiałam. Niemalże natychmiast wysłałam wiadomość SMS.

Obiecałam sobie, że jak odpowiedź nie przyjdzie w ciągu trzydziestu minut daję sobie spokój. I stało się: odpisał w zasadzie od razu. Nie owijał w bawełnę. Od razu napisał, że interesują go konwersacje erotyczne, że to seks telefon jest jego celem, że nie chce tracić czasu na rozmowy o pogodzie. Nawet spodobała mi się taka otwartość. Przecież sama też szukałam seksu i podniecenia więc po co tracić czas na jakieś podchody. Rozmawialiśmy codziennie przez dwa tygodnie. I wbrew temu, co mogłoby się wydawać jednocześnie się poznawaliśmy. Nasze rozmowy były pikantne, pełne szczegółów, a ja za każdym razem miałam naprawdę mokro w majtkach. Nawet nie myślałam, że zwykłe słowa mogą doprowadzić mnie do takiego podniecenia. I któregoś razu zaproponował spotkanie. Najpierw chciałam uciekać. Przecież to miały być tylko zwykłe sex telefony, a nie żadne randki. Ale później pomyślałam, że przecież dobrze się nam gadało, a na sam dźwięk jego głosu moja cipka robi się mokra.

Umówiliśmy się. Bałam się tego spotkania strasznie. Zaprosił mnie do siebie. Kiedy weszłam, nawet nie próbował się hamować. Od razu dorwał się do moich ust i zaczął je intensywnie całować. Jego dłonie wędrowały po całym moim ciele, rozpinały guziki, suwak w spodniach. Nawet nie wiem kiedy i jak to zrobił, ale nagle zostałam całkiem naga. On zresztą też stał przede mną nagi. Spodziewałam się ostrego rżnięcia, a tymczasem on wziął mnie na ręce i zaniósł do sypialni. Tam czekała na mnie prawdziwa magia: łóżko usłane płatkami róż, płonące świece, wino. Położył mnie delikatnie na łóżku i zdecydowanym ruchem rozchylił moje uda. Całując moje ciało poczynając od ust, schodził coraz niżej i niżej. Aż wreszcie dotarł do serca mojej kobiecości. Moja cipka była już naprawdę mokra, kiedy jego język zaczął zatapiać się w jej wnętrzu. Jednocześnie jego wyciągnięcia ręka pieściła moje piersi, których sutki były już twarde i sterczące. Palce jego drugiej ręki zaczęły zatapiać się w moim wnętrzu. Czułam, że zaraz dojdę...

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?