Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Mój sposób na chwilę kryzysu

Kiedyś mogłam kochać się o każdej porze dnia i nocy. Z czasem jednak ta niekończąca się ochota na seks gdzieś zniknęła. Całkowicie, co zaczęło mnie nagle autentycznie przerażać. I gdyby chodziło tylko o mnie, pewnie nic bym z tym nie zrobiła. Ale że w grę wchodził również mój facet, sytuacja zaczęła się dość mocno komplikować. Bo przecież jak się z kimś jest i się go kocha, to seks jest czymś naturalnym. A w naszym związku od pewnego czasu tego brakowało. Dlatego zdecydowałam, że coś z tym zrobić trzeba. I tak zaczęłam przeszukiwać Internet w poszukiwaniu sposobu na poprawę libido. Afrodyzjaki takie, jak chociażby popularne ostrygi nie wchodziły w grę. Wiedziałam, że to za proste żeby mogło okazać się prawdziwe. Przejrzane setki stron internetowych naprowadziły mnie w końcu na sklep: http://afrodyzjaki24.sklep.pl, gdzie znajdował się środek o wdzięcznej nazwie hiszpańska mucha dla kobiet. Brzmiało zachęcająco, a i działać miało w zasadzie natychmiast po zastosowaniu. Pomyślałam, że to będzie więc coś dla mnie idealnego.

Kiedy Piotr układał się już wygodnie na naszym wielkim łóżku, ja pomknęłam do łazienki. Moja hiszpańska mucha czekała na mnie skutecznie ukryta w szafce. Nie chciałam żeby się na nią natknął. Kiedy wróciłam, jeszcze nie spał. Na szczęście. A ja czułam, że ochota na seks rzeczywiście we mnie rośnie. Położyłam się obok niego, przytulając się mocno. I nagle moja dłoń zaczęła zsuwać się coraz niżej i niżej. Zatrzymała się na jego penisie. Nie musiałam długo czekać żeby zaczął reagować na mój dotyk. Błyskawicznie stał się nabrzmiały i sterczący. Wiedziałam, że na seks nie będę musiała go namawiać. Po tylu miesiącach posuchy na pewno jest jeszcze bardziej spragniony ode mnie. Zaczęliśmy się całować, a jego ręka zaczęła pieścić moje piersi. Sutki pod dotykiem jego dłoni zaczęły stawać. Stały się sterczące i bardzo twarde. Moje piersi były wyjątkowo wrażliwe na dotyk jego dłoni. Jak jeszcze nigdy. A moja cipka robiła się coraz bardziej mokra.

Czułam, jak wypływają z niej ogromne ilości moich soków miłości. I jakby czytał w moich myślach. Jego druga dłoń powędrowała do mojej cipki, która była już naprawdę bardzo mokra. Wsunął w nią najpierw jeden palec, a kiedy zobaczył, że chcę więcej, dołączył kolejny. To było fantastyczne uczucie, którego nie zamieniłabym teraz na nic innego. Kręcił kółka, ruszał się do przodu i do tyłu. Robił to coraz szybciej. Mój oddech też stawał się coraz szybszy. Przyspieszał coraz bardziej. I wtedy wyjął z niej palce. Poczułam się rozczarowana, ale wiedziałam, że zaraz będzie ciąg dalszy. Moja cipka jakby podwójnie odczuwała każdy jego najmniejszy nawet dotyk. Wiedziałam, że to ten afrodyzjak tak działa. I mimo to byłam szczęśliwa. Znowu cieszyłam się seksem i znowu miałam na niego prawdziwą ochotę. Położył się na mnie, podciągnął moje nogi tak, że oplotłam jego biodra, i mocno we mnie wszedł. Zrobił to mocno, intensywnie. Widziałam, że też jest spragniony. A noc dopiero się zaczęła...

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?