Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Zaskakujący sposób na sex

Seks lubiłam odkąd pamiętam. Po prostu zawsze sprawiał mi przyjemność. I zawsze się nim interesowałam. Od bardzo dawna lubiłam czytać sex opowiadania i naprawdę nie myślałam, że kiedyś w ogóle przytrafi mi się historia, która będzie mogła stać się inspiracją do wstawienia w sieci takiego opowiadania. Kiedy rozstałam się z facetem, długo nie mogłam się pozbierać. Brakowało mi seksu – naprawdę. Zaczęłam zastanawiać się gdzie mogłabym poznać kogoś, z kim seks byłby dla mnie prawdziwą przyjemnością. I tym sposobem wpadł mi do głowy blog erotyczny. Przecież nie brakuje osób, które właśnie taki blogi czytają i naprawdę często je komentują. Też zaczęłam się udzielać i tym sposobem dość szybko nawiązałam kontakt z panem, który przedstawiał się jako Mario. Naprawdę z miejsca mnie oczarował więc doszłam do wniosku, że nie ma co czekać. Błyskawicznie umówiliśmy się na spotkanie. W wiadomym oczywiście celu. Byłam bardzo podekscytowana bo to miał być mój pierwszy seks od trzech miesięcy. Kiedy przyjechałam do hotelu, wiedziałam, że to będzie niezwykła noc.

Zobaczyłam go czekającego na mnie na parkingu. Wysoki, atrakcyjny, elegancko ubrany. Od razu mnie poznał. Do hotelu weszliśmy razem, udając znającą się od dawna parę. Kiedy zamknęły się za nami drzwi hotelowego pokoju, moje serce zaczęło bić naprawdę szybko. Nawet mi się nie śniło, że kiedyś zrobię coś, co będzie idealnym materiałem na opowiadania erotyczne dla dorosłych. A jednak! Szybko zaczął mnie rozbierać, gwałtownie zdzierając ze mnie ubranie. On sam też nagle został nagi. Nawet nie wiem, kiedy to się wydarzyło. Jego ciało było idealne. Wyraźnie zarysowane mięśnie, duży penis, który prężył się dumnie. Nie miałam żadnych oporów przed zrobieniem mu loda. Lizałam, ssałam jego przyrodzenie mocno i intensywnie, a on przytrzymywał mi głowę i głęboko wchodził w moje usta. Naprawdę mnie to podniecało. Moja cipka była już bardzo mokra, a sutki dumnie sterczały. Nagle podniósł mnie i ułożył na łóżku, rozszerzając moje nogi. Myślałam, że od razu we mnie wejdzie, ale on wolał najpierw zająć się moją cipką przy użyciu swojego języka i palców. Był delikatny, ale jednocześnie taki stanowczy.

Jego język kręcił kółka wokół mojej łechtaczki, a jego palce zatapiały się w moim wnętrzu, poruszając się rytmicznie. To było naprawdę niezwykłe doznanie. Nagle przestał i szybkim ruchem obrócił mnie na brzuch. Kolanami lekko rozszerzył moje nogi i bardzo silnym, zdecydowanym, gwałtownym ruchem wszedł we mnie. Moja cipka była rozciągnięta do granic możliwości. Nawet nie spodziewałam się, że mężczyzna może mnie tak wypełniać. Zaczął się ruszać. To nie był delikatny seks. To był seks mocny, ostry, naprawdę gwałtowny. Ale mnie się to podobało. Przytrzymywał moje ręce, a swoim ciałem przygniatał moje ciało. Nie mogłam się poruszyć. To on dominował. Jak jeszcze nigdy. Nigdy jeszcze nie zdominował mnie żaden facet. Zawsze to ja byłam górą. Ta niespodziewana zmiana naprawdę mi się podobała. Ta jedna noc sprawiła, że sex blog stał się miejscem nie tylko przeze mnie odwiedzanym. Sama zaczęłam w sieci opisywać własne przygody, których było coraz więcej.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?