Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Hotelowy pokój – Sex Oferty

Zaliczam się do tych kobiet, które naprawdę bardzo cenią sobie seks. Nigdy nie trzeba mnie było do seksu namawiać. Od kiedy jednak jestem sama nic się w tym względzie nie dzieje. A swoje potrzeby przecież mam i nie znikną one tylko dlatego, że zostałam bez faceta. Coś trzeba więc było zrobić. Tak wpadł mi do głowy Internet. Wszak sex randki i anonse towarzyskie nie są w Internecie rzadkością. Postanowiłam spróbować znaleźć jakąś fajną bazę tego rodzaju ogłoszeń i poszukać faceta. Wpisywałam rozmaite frazy, na przykład sex anonse – sponsoring, sex oferty – darmowe randki. Nie musiałam długo czekać na efekty. Naprawdę bardzo szybko trafiłam na stronę, na której znajdowały się porządne sex ogłoszenia bardzo przystojnych panów. Upatrzyłam sobie jednego faceta – czułam, że to będzie ten. Kiedy błyskawicznie odpowiedział na moją wiadomość, dołączając do niej zdjęcia, wiedziałam, że się nie pomyliłam. Facet wyglądał jak z najlepszego magazynu o modzie: zadbamy, przystojny, elegancki. Umówiłam się z nim od razu. Przecież na takie ciacho jest na pewno więcej chętnych niż tylko ja jedna. Pozwoliłam mu wybrać hotel, zaznaczając jednak, że musi być położony poza miastem.

Nie miałam ochoty na spotkanie znajomych, rodziny czy przyjaciół. Oni pewnie nadal widzą mnie z moim byłym, a to już przeszłość. Moje potrzeby też nie znikną. Nie miałam zbyt wiele czasu żeby przygotować się na nasze spotkanie. Na szczęście w szufladzie nie brakuje u mnie seksownej bielizny idealnej na takie spotkania. Wybrałam czarny komplet, który pięknie uwydatniał mój sporych rozmiarów biust. Faceci zawsze go uwielbiali. Tym razem nie mogło być inaczej. Czekał na mnie w hotelowym pokoju. Kiedy weszłam, błyskawicznie znalazł się przy mnie, całując moją szyję. To było takie podniecające. Moja cipka od razu zrobiła się mokra. Zaczął mnie rozbierać, a ja nie pozostałam mu dłużna. Widziałam, że moje piersi wzbudziły w nim prawdziwy zachwyt, ale nie spodziewałam się, że zrobi to, co nastąpiło za chwilę. Kiedy zostałam naga, ułożył mnie tak, żeby jego penis znalazł się na wysokości moich piersi.

Wylał na nie sporą ilość oliwki i precyzyjnie rozsmarował, na co moje sutki zareagowały błyskawicznie – stały się twarde i sterczące. Po chwili między piersiami znalazł się jego penis. Był taki duży i gruby. Zaczął nim poruszać tak, jakby był w moim wnętrzu. Do przodu i do tyłu, do przodu i do tyłu. Widziałam, że mu się to naprawdę podoba. Robił to coraz szybciej i szybciej, a ja jego twarzy powoli zaczynała malować się rozkosz. Jeszcze kilka ruchów i wytrysnął. Moje piersi pokryły się jego gorącą spermą. Było jej naprawdę dużo. Opadł na łóżko wyczerpany, ale nie pozwoliłam mu odpocząć. Od razu wzięłam jego penisa do ust, zlizując jeszcze resztki spermy, która na nim została. Zaczęłam go lizać, ssać, widziałam, że mu się to podoba. Mimo tego, że przed chwilą szczytował, jego penis za chwilę stał się znowu twardy i gotowy do dalszej zabawy...a to był dopiero początek wieczoru... Od tamtych wydarzeń minęło już kilka tygodni, a dla mnie sex czat i ogłoszenia erotyczne nadal są świetnym sposobem na wzbogacanie swojego życia erotycznego.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?