Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Telefonistka

Nie zaliczam się do grzecznych dziewczynek, choć na co dzień muszę udawać poukładaną bizneswoman, która jest w pełni profesjonalna i opanowana. Tak naprawdę jednak jestem wyuzdaną dziewczyną, która nigdy nie ma dość seksu i mężczyzn! Kocham erotykę do tego stopnia, że po godzinach rozmawiam z facetami o seksie za pieniądze. Może się wydawać, że w dobie Internetu sex telefon to już przeszłość, jednak nie ma to nic wspólnego z prawdą. Ludzie nadal uwielbiają tą tajemniczość i rozkoszną atmosferę seksu tworzoną przez zupełnie nieznajomy, ale jakże ponętny głos. Zamieściłam swój numer na stronie z anonsami erotycznymi, wśród innych napalonych kobiet. Moja sekretna kariera po godzinach rozwijała się bardzo szybko i już po kilku miesiącach pracy mężczyźni dzwonili na infolinię pytając właśnie o mnie. Uwielbiałam ich wszystkich, ale szczególnie przepadałam za Karolem, który jak nikt potrafił opowiadać o seksie w taki sposób, że to raczej on robił dobrze mnie. Stawaliśmy się sobie coraz bliżsi choć przecież na dobrą sprawę nie wiedzieliśmy o sobie za dużo. Któregoś wieczoru Karol stwierdził, że te rozmowy to za mało i może przenieślibyśmy się również na sex czat, dzięki czemu będziemy moglibyśmy sobie dogadzać nawet w środku dnia.

Nie miałam specjalnych oporów bo wizja rozkosznych chwil w nudnym biurze była po prostu fantastyczna! Każdego dnia czekałam aż do mnie napisze, a gdy tylko na ekranie telefonu pojawiało się jego imię, moja cipka natychmiast stawała się mokra. Często musiałam zamykać się w swoim pokoju w firmie aby zaspokoić swoje zmysłu rozbudzone słowami Karola. Któregoś wieczoru, pomyślałam, że czat to jednak za mało i udostępniłam Karolowi moje sex galerie mając nadzieję, że on również pozwoli mi zobaczyć jego najważniejsze części ciała. Nie liczyło się dla mnie czy jest gruby czy może okropnie chudy, umięśniony czy też nie – chciałam zobaczyć jego kutasa i wyobrazić sobie jak zapełnia moją śliską szparkę! Kiedy dostałam od niego wiadomość zalała mnie fala gorąca, a moim oczom ukazał się najcudowniejszy widok na świecie – nabrzmiały, gotowy do akcji penis, który aż się prosił by wziąć go do ust. Chciałam być rżnięta przez tego kutasa! Przez głowę przeleciało mi mnóstwo myśli, chciałam nawet zaproponować mu sex online, ale to nadal nie byłoby to czego pragnęłam.

Na szczęście Karol uprzedził mnie wysyłając do mnie wiadomość: „Jeśli podasz mi swój adres, zjawię się u Ciebie jak najszybciej…”. Byłam w szoku, ale nie myślałam racjonalnie, nie obchodziło mnie w tym momencie jakie mogą być konsekwencje takiego spotkania. Chciałam go mieć tu i teraz, dlatego szybko wystukałam swój adres i w pośpiechu wysłałam wiadomość. Karol rzeczywiście nie kazał mi czekać na siebie długo. Już po pół godzinie zobaczyłam go w swoich drzwiach i ani trochę się nie zawiodłam. Był wysoki, dobrze zbudowany i miał niezwykle seksowny uśmiech. Zaprowadziłam go do swojej sypialni i szybko zdjęłam z siebie szlafrok pod którym nie było nic. Jego oczy zapłonęły rządzą i już po chwili dostałam to co chciałam. Kiedy wsunął we mnie swojego gorącego kutasa, myślałam, że natychmiast odpłynę w rozkosz, ale starałam się pozostać „przy zmysłach”. Jego każdy ruch wywoływał u mnie falę przyjemności, a kiedy niespodziewanie zajął się także moją łechtaczką eksplodowałam i moje ciało przeszył mocny dreszcz. Chwilę potem Karol również doszedł i zalał mnie swoją przepyszną spermą. Ta noc była bardzo długa i pełna podobnych doznań.

1 komentarz:

ś˜roda, 04 lipca 2018 00:01 przez ~ryt

Wow, słabe

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?