Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Droga do gwiazd

Pracuję w firmie fonograficznej, zajmuję się nagrywaniem płyt. Z naszych usług korzystają znane gwiazdy, jak również początkujący soliści. Staramy się wszystkich traktować jednakowo, wiadomo jednak, że znany artysta ma większe szanse na sukces niż amator. Alicja była młodą dziewczyną o nieprzeciętnej urodzie. Wysoka, szczupła, z dużym biustem i idealnie skrojoną pupą. Weszła do studia pewnym krokiem i stwierdziła, że chce nagrać singiel. Przyniosła ze sobą jakieś próbki, a przynajmniej coś, co takową próbką miało być. Wyła jak wygłodniała wilczyca, ale postanowiłem zachować ten komentarz dla siebie.

- No nie wiem, powinnaś trochę popracować nad głosem - powiedziałem niepewnie wpatrując się w okazały dekolt dziewczyny. Młoda musiała dostrzec moje zainteresowanie jej osobą i postanowiła to wykorzystać

- Potrafię się odwdzięczyć, kocie - mruczała przymilając się do mnie. Jej dłoń niespodziewanie powędrowała w okolice mojego rozporka. Poczułem, że moje klejnoty chcą wyskoczyć ze spodni, moje ciało drżało. Wiedziałem doskonale, że powinienem zachować dystans, odepchnąć dziewczynę, zachować się profesjonalnie, jednak nie potrafiłem.

Czułem się jak w amoku. Przekręciłem klucz w drzwiach , nie chciałem, aby ktokolwiek nam przeszkadzał. Od dłuższego czasu byłem sam, a swoje potrzeby erotyczne uspokajałem za pomocą własnych rąk, sztucznej cipki i kupionych w sex shopie gadżetów. Zamknięcie drzwi na klucz zachęciło Alicję do aktywności. Wręcz zdarła ze mnie spodnie, wyjmując z nich nabrzmiałego penisa. Zaczęła go ssać, masując przy tym moje jądra. Czułem, że za chwilę eksploduję. Rozpiąłem jej bluzkę i zdjąłem stanik. Moim oczom ukazały się jędrne piersi. Sutki sterczały niczym małe antenki, były czerwono-fioletowe, twarde i gotowe na pieszczoty. Niczym niemowlę przyssałem się do piersi dziewczyny, coraz bardziej angażując się w pieszczoty. Moje ruchy z każdą chwilą stawały się pewniejsze i silniejsze, podciągnąłem spódniczkę, zdjąłem stringi i zanurzyłem się w mokrej cipce. Alicja jęczała z rozkoszy, wijąc się pod moimi pieszczotami.

- Jeszcze , jeszcze, mocniej, szybciej - prosiła moja kochanka.

Odwróciłem ją i wziąłem od tyłu. Starałem się, by moje ruchy były mocne i miarowe, ruszałem się rytmicznie, ugniatając przy tym piersi Alicji. Szczytowaliśmy niemal w tym samym momencie. Po krótkim odpoczynku powtórzyliśmy zabawę, tym razem spuściłem się jej na cycki. Alicja traktowała moją spermę niczym balsam, który zapewnia życiowy sukces.

- Do tej pory nie miałam takiego orgazmu - powiedziała Alicja zakładając ubranie.

- Ja też - odpowiedziałem zgodnie z prawdą.

- To co, nagrywamy? - Alicja nie dawała za wygraną, a ja postanowiłem zaryzykować. Kilka miesięcy później singiel Alicji pojawił się na rynku i w krótkim czasie trafił na szczyty list przebojów. Dziewczyna, która na pozór wydawała się artystycznym beztalenciem, stała się sławną wokalistką. Alicja do dziś korzysta z usług naszej firmy. Zawsze, gdy przychodzi, zamykamy drzwi na klucz i wspólnie zdobywamy szczyty - erotyczne.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?