Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Niespodzianka dla męża

Powiększenie piersi to właśnie marzyło mi się od zawsze. Znajduję się niestety w tej grupie kobiet, które nie mogą powiedzieć, że natura hojnie je obdarzyła. Mój biust raczej zawsze pozostawiał wiele do życzenia. Kiedy jednak Marcin wyjechał, postanowiłam sprawdzić, czy powiększanie biustu bez operacji jest w ogóle możliwe. Okazało się, że tak! Ale wszystko po kolei. Wyjechał dwa miesiące temu w delegację. Nie od razu zaczęłam stosować te środki. Przecież nie od razu wpadły w moje ręce. Szukałam ich w internecie wpisując różnego rodzaju hasła w wyszukiwarkę google i przeszukując fora dla kobiet. Szybko okazało się, że środków naturalnych na powiększanie biustu naprawdę nie brakuje. Ja widziałam efekty działania produktu: Perfect Bust, ale nie byłam pewna, czy tak jest naprawdę czy też jest to tylko i wyłącznie moja wyobraźnia. Liczyłam, że Marcin to zweryfikuje. Kiedy stanął w drzwiach, miałam na sobie tylko bardzo skąpą i jednocześnie mocno przylegającą do biustu koszulkę i majteczki. Od razu zobaczyłam w jego oczach iskrę.

Pomyślałam, że ten produkt rzeczywiście zadziałał. Przecież nie patrzył by na mnie w taki sposób, gdyby było inaczej. Podszedł do mnie, objął mnie, pocałował, a po chwili wziął w rękę moje piersi. Sprawdzał czy są naturalne. Kiedy zorientował się, że to nie jest dzieło chirurga aż wydał z siebie okrzyk zdziwienia. I wtedy zrozumiałam, że nie tylko ja cierpiałam z powodu zbyt małego biustu. Był to problem także mojego faceta. Zaczął moje piersi od razu mocno całować. Wręcz przyssał się do nich. Sutki szybko stanęły, stały się duże, wydatne i sterczące. To mu się naprawdę podobało. Jego usta, język i zęby zajmowały się moimi piersiami, a jego ręka powędrowała do mojej cipki, która już w tym momencie była naprawdę bardzo mokra. Nie trzeba go było zachęcać. Sam odnalazł do niej drogę. Od razu, nie czekając na moje przyzwolenie czy jakąkolwiek oznakę przyzwolenia włożył we mnie palce. Na początku był on tylko jeden. Poruszał nim delikatnie, kręcił kółka.

A mnie było coraz lepiej. Kiedy zobaczył, że naprawdę mi się to podoba, od razu wsunął we mnie kolejny palec. Tym razem nie był jednak już taki delikatny. Zaczął poruszać się szybko, mocno, głęboko. Słychać było, jakie dźwięki wydają moje soki. Było ich już dużo, bardzo dużo. Moja cipka była bardzo mokra i najlepiej pokazywała, że to co właśnie robimy bardzo się jej podoba. Nagle przestał. Trochę się zdziwiłam, ale wtedy zrozumiałam, że on po prostu chce przejść krok dalej. Pochylił mnie mocno, pociągnął za włosy tak, że wygięłam się w łuk. Moja cipka była pięknie wyeksponowana. I wtedy we mnie wszedł. Mocno. Głęboko. Do samego końca. Poczułam w sobie jego wielkiego penisa, którego rozmiar zawsze nieco mnie przerażał. Był naprawdę duży. Zaczął się ruszać. Od razu szybko. Głęboko. Wiedziałam, że chce błyskawicznie dojść. I tak też po chwili się stało. To był silny orgazm...

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?