Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Miłość i namiętność

Przez wiele długich lat byłam zadeklarowanym singlem. Tak naprawdę samotny tryb życia bardzo mi odpowiadał. Nie musiałam się przed nikim tłumaczyć, robiłam co chciałam. Ale nagle zrozumiałam, że nie chcę być dłużej sama. To, co było dobre w wieku dwudziestu pięciu lat, nie odpowiadało mi, kiedy na karku miałam trzydzieści. Nie wiedziałam tylko gdzie ja mogę kogoś znaleźć. I tak koleżanka podsunęła mi mi pomysł by odwiedzić biuro matrymonialne. Najpierw nie wierzyłam, że to w ogóle może się udać, lecz po krótkiej chwili doszłam do wniosku, że warto spróbować. Gdy wróciłam do domu zaczęłam poszukiwania w internecie wpisując w wyszukiwarkę takie frazy jak: „ogłoszenia matrymonialne – samotni panowie”, szybko znalazłam biuro matrymonialne z mojego miasta i skorzystałam z opcji kontaktu. Okazało się, że przedstawione mi w biurze ogłoszenia matrymonialne są całkiem sensowne. I w ten sposób poznałam Rafała. Kilka randek na mieście pozwoliło się nam dość dobrze poznać. Wiedziałam, że jest ciepły, czuły, dowcipy i inteligentny. Mogłam go więc bez obaw zaprosił do siebie. W końcu nie po to szukam partnera żeby dalej żyć jak zakonnica.

Nie zależało mi tylko na seksie, ale nie ukrywałam, że był dla mnie ważny. Pyszna kolacja, muzyka, kwiaty – wszystko to miało sprawić, że oboje się rozluźnimy i poczujemy naprawdę swobodnie. Kiedy zjedliśmy, usadowiliśmy się razem na kanapie z lampką wina w ręce. Było pyszne. Czerwone, półsłodkie – moje ulubione. Czułam, że delikatnie zaczyna uderzać mi do głowy. Po chwili Rafał wyjął kieliszek z mojej dłoni i odstawił na stojącym obok stoliku. Zaczął mnie całować. Jego pocałunki były takie przyjemne, słodkie, pełne namiętności, a jednocześnie delikatnie i jakby trochę wstydliwe. Moje ciało poddało mu się błyskawicznie. Nie musiałam długo czekać aż zacznie reagować na jego dotyk. Czułam jak wilgotna robi się moja kobiecość, a sutki moich piersi twardnieją. Nigdy nie przypuszczałam, że biuro matrymonialne doprowadzi mnie do punktu, w którym będę uprawiała seks! Zaczął po kolei rozpinać guziki mojej bluzki. Jego oczom ukazały się moje pełne piersi otulone koronkowym stanikiem. Oboje byliśmy lekko zawstydzeni, ale jednocześnie oboje bardzo tego chcieliśmy.

Zaczęliśmy się nawzajem rozbierać i już po kilku chwilach oboje zostaliśmy całkiem nadzy. Rafał przez chwilę patrzył na moje nagie ciało, wyraźnie mnie to onieśmielało. Szeptał jaka jestem piękna i jak bardzo mu się podobam. A ja rosłam w dumę. Pocałunkami zwiedzał całe moje ciało. Jego usta zaczęły swoją wędrówkę od mojej szyi, przeszły przez piersi brzuch aż wreszcie dotarły do mojego łona. Jego wilgotny język zaczął delikatnie pieścić moją łechtaczkę, która błyskawicznie mu się poddała! Szybko zrobiła się twarda. A moja kobiecość zaczęła robić coraz bardziej mokra. Nagle przestał pieścić moją łechtaczkę. Zaczął ponownie kierować się ku górze. Nasze usta znowu się razem zetknęły. I wtedy poczułam, jak jego penis zatapia się w moim wnętrzu. Był taki delikatny, a jednocześnie pełen namiętności. Czułam go każdym centymetrem swojego ciała. Oplotłam jego biodra swoimi nogami i myślałam, że nie puszczę już nigdy. Było mi tak dobrze. Rozkosz mieszała się ze szczęściem, że wreszcie udało mi się spotkać na mojej drodze kogoś tak wyjątkowego! Nigdy nie myślałam, że zwykłe oferty matrymonialne mogą dać mi nie tylko rewelacyjny seks, ale przede wszystkim szczęśliwą miłość!

1 komentarz:

wtorek, 02 lutego 2021 16:08 przez ~Sex

Takie historie są możliwe z kobietami poznanmy na portalach randkowych takich jak np http://vous.date Inne są strasznie lipne bo dziewczyny nie odpisują

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?