Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Seks z nieznajomym

Rozstanie ze stałym partnerem to był dla mnie prawdziwy dramat. Nie tylko dlatego, że nagle po prostu zostałam sama, ale także dlatego, że nie miałam z kim uprawiać seksu. A seks był dla mnie zawsze ważny i zawsze miałam na niego ochotę. Nigdy nie zaliczałam się do kobiet, które wiecznie narzekały na bolącą je głowę. Kochać mogłam się zawsze i w każdej pozycji. I nagle mi tego zabrakło. Najpierw próbowałam czytać opowiadania erotyczne, ale ileż można stawiać na taki substytut. W końcu powiedziałam sobie dość. Doszłam do wniosku, że pora zacząć działać. Tym sposobem trafiłam na blog erotyczny, który cieszył się naprawdę dużą popularnością. Liczna społeczność odwiedzających, którzy chętnie komentowali wpisy sprawiła, że nie brakowało osób, które po prostu mogłam zaczepić. Tak też się stało. Wybrałam jednego faceta, z którym nawiązaliśmy kontakt. I tak zaczęła rodzić się największa przygoda w moim życiu, która mogła posłużyć jako materiał do napisania właśnie sex opowiadania. Nie zwlekaliśmy – umówiliśmy się naprawdę bardzo szybko. Jak wyszło z naszej korespondencji, on też był spragniony seksu. Oboje byliśmy wolni i oboje od pewnego czasu tego nie robiliśmy.

To dodawało mi odwagi. Nie umówiłabym się z facetem, który jest ciągle aktywny seksualnie. Czułabym się skrępowana. Czekał na mnie w hotelowym pokoju odziany tylko w ręcznik, który przepasał na ramionach. No takiego widoku się nie spodziewałam. Jego idealne ciało zachęcało mnie do działania. Przez ręcznik widać było, że jego penis jest już gotowy do użycia. Pomyślałam, że to naprawdę dobrze wróży. I nie pomyliłam się. Kiedy weszłam, podszedł do mnie i zaczął mnie całować. Wyszeptał, że ubranie zupełnie nie będzie mi potrzebne i zaczął mnie rozbierać. Nawet nie wiem kiedy pozbawił mnie go w całości. Stałam zupełnie naga przez obcym mężczyzną i czułam się z tym naprawdę dobrze. Żadnego skrępowania! Nic! Miałam tego nie robić, ale moja postanowienia poszły w kąt. Klęknęłam przed nim i zaczęłam całować jego penisa. Na początku delikatnie i jakby lekko nieśmiało.

Potem robiłam to coraz mocniej i intensywniej. Nawet najlepszy sex blog nie powstydziłby się takiego loda. Na jego twarzy malowało się zadowolenie, rozkosz. Czułam w ustach, że jego penis pulsuje. Kolejne ruchy moich ust sprawiały, że pulsowanie było coraz silniejsze i wyraźniej odczuwalne. Nagle poczułam jak moje usta zalewa fala ciepłego, białego płynu. Doszedł! Wystrzelił w moich ustach! Tego zupełnie nie planowałam! Przez sekundę przemknęło mi przez myśl, że powinnam to wypluć. Ale wtedy zepsułabym cały wieczór. Więc grzecznie połknęłam całą jego spermę, a on pogłaskał mnie po głowie. Teraz przyszła kolej na niego. Zajął się mną jak rasowy kochanek. Zaczął od wylizania dokładnie mojej cipki. Nie pominął żadnego miejsca, był stanowczy, ale jednocześnie naprawdę delikatny. Doskonale wiedział, jak wrażliwe są to okolice. Kiedy skończył wszedł we mnie mocno, intensywnie i naprawdę głęboko. To był jeden z lepszych wieczorów w moim życiu.

1 komentarz:

niedziela, 04 lipca 2021 18:45 przez ~Monia989

Cześć panowie jestem chętna na spotkanko z miłym dyskretnym panem. Wiek nie gra roli, liczy sie dobre towarzystwo. Na studiach miałam tyle nauki że nie było czasu gdzieś wyjść a jednak trzeba się zabawić trochę w wakacje. Jeżeli jesteś zainteresowany – proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika69

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?