Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Niecodzienny seks z mężem

Nasz seks zawsze pozostawiał wiele do życzenia. Jakoś nigdy nie mieliśmy na niego zbyt wiele czasu. W efekcie kochaliśmy się szybko i naprawdę byle jak. Byle tylko szybciej zrobić swoje i pójść spać albo zająć się pracą, którą oboje przynosiliśmy do domu. W końcu zaczęło mi to naprawdę przeszkadzać. Powiedziałam sobie, że tak przecież dalej być nie może. Coś z tym trzeba przecież zrobić. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić, że poczujemy się tak, jak na początku naszego związku. To miał być intensywny, namiętny seks, który przypomni nam nasze młode lata. Przygotowałam pyszną kolację. Jego ulubione spaghetti w sosie pomidorowym. W sypialni zapaliłam świece, rozrzuciłam płatki róż, postawiłam przy łóżku butelkę szampana. Do tego zadbałam o piękną, jedwabną pościel. Wiedziałam, że Kuba zawsze zwracał uwagę na szczegóły więc i w tym względzie nie może być żadnej wpadki. Kiedy wrócił, wzięłam go za rękę do kuchni i posadziłam przy stole.

Podałam mu jego ulubione danie, mówiąc że to wieczór tylko i wyłącznie dla nas, że dzisiaj żadne z nas nie będzie pracowało. Wiedziałam, że zadowolony nie był, ale co miał zrobić. Zawsze podporządkowywał się moim ustaleniom. Wiedziałam więc, że mój plan zmierza w naprawdę dobrą stronę. Kiedy zjedliśmy, zaciągnęłam go do sypialni. Jak zobaczył to, co przygotowałam aż westchnął. Wiedział już jaki będzie finał wieczoru bez pracy. Zauważyłam, że nawet dyskretnie się uśmiechnął. Nie pamiętam, kiedy ostatnim razem kochaliśmy się naprawdę porządnie. Zaczął mnie rozbierać, a jego oczom ukazywała się bajecznie podniecająca bielizna: koronkowa, czerwona, eksponująca piersi. Kiedy staliśmy już nago, uklęknęłam przed nim i zaczęłam pieścić ustami jego penisa. Zawsze lubił, kiedy to robiłam. Wiedziałam, że i tym razem nie będzie narzekał. Moje usta objęły go szczelnie i zaczęły się poruszać. W górę i w dół, w górę i w dół. Robiłam to intensywnie, mocno, dbając o to, aby czuł się naprawdę świetnie. W jego oczach widziałam uwielbienie dla moich umiejętności.

Pewnie już dawno zapomniał jak świetnie potrafię to robić. Kiedy przestałam, usadowił mnie na łóżku – na jego brzegu. Moje nogi oparł o stojące w pobliżu krzesła. Tym samym zapewnił sobie niczym nieograniczony dostęp do mojej cipki. Wiedziałam, że za chwilę poczuję na niej jego gorący, mokry i miękki język. I nie pomyliłam się. Pieścił mnie mocno, namiętnie, dokładnie zlizując wyciekające z mojej cipki soki. A było ich naprawdę mnóstwo. Ten wieczór od samego początku działał na mnie niezwykle podniecająco. Było cudownie, kiedy do jego języka dołączyły palce, które pieściły moje wnętrze. Sama zadbałam o swoje piersi. Pieściłam je dłońmi, mocno pociągając za sutki, które były już i tak mocno sterczące i naprawdę bardzo twarde. Nagle Kuba się podniósł i oparł o mnie. Jego penis zatopił się w moim wnętrzu. Jego ruchy były gwałtowne, szybkie, głębokie. Widać było, że jemu także od dawna brakowało seksu. Kiedy nagle poczułam w sobie jego spermę, byłam na naprawdę szczęśliwa. A on położył się obok mnie, mocno objął i wyszeptał do ucha, że takie wieczory bez pracy musimy naprawdę powtarzać częściej.

1 komentarz:

niedziela, 04 lipca 2021 18:45 przez ~Monia989

Cześć panowie jestem chętna na spotkanko z miłym dyskretnym panem. Wiek nie gra roli, liczy sie dobre towarzystwo. Na studiach miałam tyle nauki że nie było czasu gdzieś wyjść a jednak trzeba się zabawić trochę w wakacje. Jeżeli jesteś zainteresowany – proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika69

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?