Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Oralny seks za darmo w górskim kurorcie

Jestem prawdziwym pechowcem, ale czasami wynikają z tego miłe sytuacje… Jedna z nich zapadła mi w pamięci wyjątkowo. To było zimą 2013, wybrałem się ze znajomymi do zimowego kurortu w Alpach. Wydałem na ten wyjazd dosłownie majątek, ale zawsze chciałem jeździć na nartach po francuskich Alpach, więc odżałowałem taką kwotę. Niestety, ale po kilku dniach skręciłem sobie kostkę, więc z jazdy nici… Znajomi w ciągu dnia szaleli na stoku, bo nie chciałem ich zatrzymywać przy sobie, a ja w międzyczasie korzystałem z luksusowego spa w hotelu, za które i tak w końcu zapłaciłem.

Dużo czasu spędzałem w jacuzzi albo na masażach, zauważyłem, że jest tam wielu facetów ze swoimi utrzymankami i prostytutkami, które co bogatszym facetom proponowały swoje usługi. Obciąganie fiutka w jacuzzi? Seks na stole do masażu na oczach innych? Odpowiednia kwota była je do tego w stanie przekonać. Oczywiście mnie na to nie byłoby stać, ale czasami miałem ciekawe widoki i lekko kulawy kuśtykałem do łazienki, żeby sobie zwalić konia. A czasami nawet robiłem to tylko ukrywając rękę pod hotelowym szlafrokiem. Wiedziałem, że sobie jednak nie będę mógł pozwolić na taką luksusową dziwkę, a było na co popatrzeć. Szczególnie jedna laska, na którą wołali Nora, wpadła mi w oko. Była murzynką o krągłych kształtach, burzy długich loków i długich nogach, mogłaby być modelką. Zawsze po spa chodziła w czerwonym stroju kąpielowym i wysokich szpilkach. Może nie miała dużych cycków, ale na pewno były jędrne i chętnie bym je pomacał.

Pewnego dnia, jak zwykle, wybrałem się do jacuzzi, a po kąpieli zawinąłem się w hotelowy szlafrok i położyłem na leżance. Zbliżał się już wieczór, pora kolacji i w strefie spa nie zostało wiele osób. Na chwilę zamknąłem oczy i musiałem przysnąć. Śniła mi się Nora, która masowała mojego penisa przez spodenki kąpielowe. Ogromna przyjemność zaczynała ogarniać całe moje ciało i głośno westchnąłem. Zacząłem wybudzać się ze snu i otwierać powieki, kiedy spod półprzymkniętych powiek zauważyłem, że Nora naprawdę tam była i masowała mojego przyjaciela! Jak oparzony się zerwałem i oprzytomniałem, tylko ogromny ból kostki powstrzymał mnie przed rzuceniem się do ucieczki. Luksusowa prostytutka tylko się głośno zaśmiała i zdecydowanie ściągnęła w dół, z powrotem na leżankę. Serce biło mi jak oszalałe i nie mogłem uwierzyć w to, co się działo.

Seksowna czarnulka masowała mojego penisa i zaczęła ściągać w dół moje spodenki. Szczerze bałem się poruszyć, bo nie byłem do końca pewny czy to nie sen, ale taka wizja była bardzo przyjemna…. Jej oczy skupione były na moim penisie, który teraz został uwolniony spod spodenek, duże usta zaczęły się do niego zbliżać. Miękkie wargi zaczęły całować mojego penisa, a ja musiałem się aż uszczypnąć w bok, żeby uwierzyć, że to nie był sen. Z mojej pozycji doskonale widziałem, jak jej ciepły język wodził w górę i dół po moim penisie. Kiedy objęła go całego swoimi ustami, to aż zajęczałem z rozkoszy. Miałem niewyobrażalną erekcję, a ona posłusznie, powolnymi ruchami z góry na dół, brała go jeszcze głębiej i głębiej. W pewnym momencie miałem wrażenie, że dotknąłem jej migdałków. Sprawnym ruchem rozwiązała górę swojego czerwonego stroju kąpielowego i moim oczom ukazały się jej czekoladowe cycuszki.

Trochę się już odprężyłem i pozbyłem początkowego szoku, więc poddałem się przyjemności. Nora jedną ręką masowała swoje sutki, a po chwili moje jądra i znów wracała do zabawy swoimi cycuszkami. Chętnie bym ją przeleciał, ale już oralny seks za darmo wydawał mi się tak niemożliwy, że bałem się poruszać, czy nawet oddychać. Nie mogłem jednak powstrzymać głębokich westchnięć, które wydobywały się z moich ust z nadmiaru przyjemności, szczególnie w momencie, kiedy zabrała się za prawdziwe głębokie gardło. Czarnulka krztusiła się moim penisem, cały czas pieszcząc dłonią moje genitalia. Jej niewielki sutki były twarde jak skała.

Czułem, że zaczęła się zbliżać nowa fala przyjemności, przez moje ciało przeszły dosłownie dreszcze, a ona jako profesjonalistka doskonale wiedziała, że w tym momencie musi zwiększyć intensywność pieszczot. Mój penis szybko wyskakiwał z jej pełnych ust z głośnym mlaskiem, tylko po to, żeby mogła go za chwilę włożyć, aż do gardła. Poczułem intensywną falę rozkoszy i jak nigdy, podczas orgazmu wydałem z siebie kilka głośnych języków. Szczytowałem w jej ustach, a murzynka grzecznie połknęła całą moją spermę. Potem zabrała się za dokładne wylizanie całego mojego penisa, podbrzusza i jąder. Skończyła w momencie, kiedy ostatnie dreszcze przyjemności przeszły przez moje ciało. A potem jakby nigdy nic uśmiechnęła się do mnie, założyła górę od stroju, ostatni raz schyliła się, aby pocałować gorącymi ustami mojego penisa i po prostu sobie poszła, zostawiając mnie w błogim stanie relaksu.

Nigdy z nią nie rozmawiałem, nigdy więcej to się nie wydarzyło i nie wiem, czym zasłużyłem sobie na ten seks za darmo. Ale za każdym razem, kiedy wspominam ten wyjazd, to w pamięci mam pełne usta Nory, w których znika mój penis.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?