Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Przygoda u fryzjerki

Od zawsze widziałam, że moja nowa fryzjerka Sara jest lesbijką. Bardzo kobieca, z bujnym biustem, kręconymi włosami, seksownym tyłeczkiem… kobieta jak marzenie. Zawsze też patrzyła się w mój biust i niewinnie flirtowała. Wiedziałam, że prędzej albo później muszę ją mieć. Wszystko wydarzyło się pewnego wrześniowego dnia…

Tego dnia akurat padało, ciemne chmury zakrywały niebo. Miałam już wcześniej umówić się do fryzjera, bo miałam zaproszenie na wesele za kilka dni i chciałam trochę skrócić końcówki, ale jakoś ciągle było mi nie po drodze. Było już po 19 i zaczynało się mocniej ściemniać, chciałam jak najszybciej dojść do mieszkania, kiedy zauważyłam, że u mojej fryzjerki pali się światło. Postanowiłam zajść, bo skoro jestem już po drodze, to może w końcu umówię się na jutro na podcięcie włosów.

Kiedy weszłam do środka, okazało się, że salon jest zamknięty, a Sara zajmowała się papierami i po prostu zapomniała zamknąć drzwi. Chciałam już przeprosić i sobie pójść, kiedy ona podeszła do mnie i złapała za rękę. Patrzyła mi prosto w oczy i powiedziała, że mogę zostać. Wczoraj kupiła nowy fotel i chętnie go przetestuję, więc jeżeli mam chwilkę, to może mi obciąć włosy. Jej dłoń musnęła moją i poczułam, jak przebiegają mi po kręgosłupie dreszcze rozkoszy. Kiwnęłam głową i zaczęłam ściągać kurtkę. Sara podeszła do drzwi i przekręciła zamek. Zasunęła roletę i zaprosiła mnie do mycia włosów.

Ciepła woda spływała mi po włosach, a ona lekko masowała mi skórę głowy podczas mycia. Bardzo lubię to uczucie, więc mocno się zrelaksowałam. Wyłączyła wodę, a jej mokre dłonie zaczęły masować moje skronie, a potem zaczęła schodzić w dół… Woda zostawiła ślad na mojej szyi, w końcu doszła do moich piersi. Tego dnia miałam na sobie cienką koszulkę i sportowy stanik, więc nawet przez ubranie Sara mogła poczuć, że moje sutki robiły się twarde. Nadal miałam zamknięte oczy, czułam jak jej wilgotne palce biegną po moich piersiach. Zaczęła wsuwać je pod stanik. Dotknęła lekko moich sztywnych sutków i zaczęła lekko je masować. Z usta wydarł mi się jęk rozkoszy. Naprawdę mi się podobało.

Sara chwyciła mnie za rękę i ruszyłyśmy w stronę jej nowego fotela fryzjerskiego. Posadziła mnie na nim i sama uklękła przede mną. Zaczęła całować mój dekolt. Sprawnym ruchem ściągnęła moją bluzkę w dół, zagłębiając się coraz bardziej w dół ze swoimi pocałunkami. Pomogła mi odpiąć stanik i uwolnić z niego moje drobne piersi. Różowe sutki sterczały z podniecenia. Ściągnęła mi bluzkę przez głowę i zaczęła nieśmiało całować i lizać moje sutki. Fala rozkoszy przeszła przez moje ciało. Czułam, że w majtkach zaczyna mi się robić naprawdę gorąco i wilgotno.

Sara wsunęła mi rękę za dżinsy. Pomogłam jej odpinając guziki i zamek. Zanurzyła swoje długie palce zakończone pomalowanymi na czerwono paznokciami w moją cipkę. Delikatnie drażniła łechtaczkę, cały czas całując przy tym mój brzuch. Pozbyłam się spodni i bielizny. Teraz siedziałam na jej fotelu naga. Rozszerzyła moje nogi i zanurkowała pomiędzy moje uda. Kiedy jej pełne usta dotknęły mojej cipki, poczułam falę rozkoszy. Jęknęłam z przyjemności, a ona w odpowiedzi mocniej zaczęła lizać moją łechtaczkę. Soki wylewały się ze mnie. Sara włożyła dwa palce do środka, a ustami nadal pieściła łechtaczkę. Poczułam, jak tam w dole zaczyna mi się robić naprawdę ciepło i przyjemnie. Zbliżała się do mnie rozkosz. Kilka chwil później, kiedy jej usta mocno ssały moją łechtaczkę, poczułam, jak orgazm się zbliża i przycisnęłam jej głowę do mnie, bawiąc się jej kręcony włosami. Sara włożyła palce głęboko we mnie, drażniąc punkt G. Zaczęłam dochodzić, a z ust wyrwały mi się okrzyki rozkoszy. Czułam, jak moja łechtaczka mocno pulsuje w jej ustach.

Kiedy doszłam do siebie po rozkoszy, ona już była naga i czekała na mnie na kanapie przeznaczonej do czekania na swoją kolejkę. Jej duże piersi były naprawdę sterczące, a ona leżała już tam i zabawiała się ze sobą. Miała wilgotne usta, lekko przymknięte oczy, a z ust wydawała dźwięki rozkoszy. Napalone na nią jak nigdy wcześniej dopadłam do jej słodkiej cipki i zaczęłam ją lizać. Jej palec poruszał się szybko, wzięłam go do ust i zaczęłam ssać, a sama zaczęłam bawić się jej cipką. Miała idealnie wygoloną bułeczkę z różowymi wargami sromowymi. Była bardzo mokra, a palce ślizgały się po jej cipce bardzo szybko. Zaczęłam ją całować i lizać.

Sara przesunęła się na kanapie, położyłam się obok niej. Zaczęłyśmy się całować, a ja nadal bawiłam się jej cipką. Jej coraz głośniejsze jęki wskazywały na to, że bardzo jej się to podoba. Chwilę potem miała orgazm, a przez jej ciało przeszły dreszcze. Zwolniłam i jeszcze przez chwilę masowałam jej cipkę w akompaniamencie jej pomruków rozkoszy. Jeszcze przez długi czas leżałyśmy obok siebie, całując się, a nasze nagie ciała były blisko siebie.

- Dziękuję za to, że pomogłam mi ochrzcić mój nowy fotel - powiedziała mi na pożegnanie Sara.

- Nie ma za co - odpowiedziałam i pochyliłam się nad nią, żeby dać jej pożegnalny pocałunek. Jej język łaskotał mój, a ona przyparła do mnie.

- Zapraszam jutro na ścięcie - zamruczała mi do ucha. - Tylko przyjdź po zmroku.

Nie miałam wątpliwości, że do tak uzdolnionej fryzjerki warto chodzić….

2 komentarze:

czwartek, 15 października 2020 19:41 przez ~zyleta

O matko do ciebie hi hi hi...piekne

Odpowiedz
piątek, 11 sierpnia 2017 00:34 przez ~jacek432

niezly bajer

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?