Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Analny pierwszy raz

Wczoraj moja dziewczyna rzuciła pomysłem, żebyśmy jeszcze raz przeżyli nas pierwszy raz. Ale jak - od razu ją zapytałem, a ona tylko się zaśmiała i klepnęła w tyłek. Czyli chciała spróbować seksu analnego. Wiedziałem, że Ala miała już w tym jakieś doświadczenie, ale ja jeszcze nigdy nie kochałem się analnie z kobietą. Postanowiliśmy więc wcielić w życie nasz plan. Chociaż bałem się, że może mi nie wyjść, to Ala tylko się uśmiechnęła i powiedziała, że seks analny zawsze jest super. No cóż, musieliśmy więc spróbować bez dwóch zdań! Od razu wskoczyliśmy pod prysznic. Moja Myszka cała namydliła swoje ciało, także cipkę i drugą dziurkę. Chwyciła maszynkę do golenia i zaczęła pozbywać się zbędnego owłosienia, które trochę odrosło. Szczerze bardzo mi się podoba patrzenie na nią, kiedy tak goli sobie cipkę i dupkę. Zapatrzyłem się w nią tak bardzo, że dopiero kiedy skończyła byłem w stanie sam się namydlić i porządnie wymyć.

Po wszystkim, ubrani jedynie w bieliznę, udaliśmy się do sypialni. Ala odwróciła się do mnie tyłem, jedną dłonią złapała się za pośladek, lekko rozchylając je.

- Wyliż mnie dokładnie - powiedziała. Serce mi zabiło mocniej. Dziurka analna mojej dziewczyny jest idealna. Lekko różowa skóra pachniała jeszcze mydłem i była przyjemnie gładka po wygoleniu. Polizałem ją idąc od kości ogonowej aż po cipkę i z powrotem. Widziałem, że jej ciasna dziurka lekko się zaciska, ale dobrze wiedziałem, że jeszcze kilka minut pieszczot, a całkowicie się rozluźni i przede mną otworzy. Namiętnie lizałem jej dziurkę, bawiąc się językiem i przesuwając go w górę oraz dół. Widziałam, jak na cipce Ali zaczynają pojawiać się krople soczków z podniecenia. Zwieracz się rozluźnił i kiedy przejeżdżałem po nim językiem, to lekko się rozchylał, zapraszając mnie do środka. Mój kutas stał na baczności, w pełnej erekcji jak prawie nigdy. Wiedziałem, że Ala niedługo będzie gotowa na to, żebym w nią wszedł. Wcale się nie myliłem.

Z jej ust usłyszałem ciche pomrukiwanie.

- Wejdź we mnie już teraz - powiedziała. Tylko na to czekałem. Podciągnąłem jej biodra do góry, a ona na czworaka uklękła na łóżku. Jej dziurka była rozluźniona, bardzo zachęcająco. Widziałem też doskonale jej bardzo mokrą cipkę. Z szafki wyciągnąłem żel nawilżający, który obficie pokrył mojego penisa. Odrobinę wmasowałem od razu w jej dziurkę. Włożyłem jednego palca do środka, lekko zacisnęła zwieracz na nim. Czułem, jak podniecenie rośnie. Przystawiłem czubek penisa do analnej dziurki. Na początku poczułem lekki ucisk. Włożyłem palca w jej cipkę, co pomogło jej się rozluźnić. Mój śliski członek zaczął wchodzić do środka. Ala całkiem się rozluźniła i zapraszała do środka.

- Wejdź we mnie jeszcze głębiej - zachęcała, a ja napierałem na nią całym ciałem. - Mocniej kotku - ponagliła mnie. Pchnąłem mocno, cicho jęknęła a oddech jej przyśpieszył.

- Mmmmmm…. - zamruczała. - Dokładnie tak, jak lubię.

Powoli, ostrożnie zacząłem się z niej wysuwać. Jej tyłeczek mocno okalał moją męskość, czułem jak jej zwieracz pulsuje, raz po raz dając mi mocniejszy impuls przyjemności. Kiedy prawie cały się wysunąłem znowu zacząłem pchać, ale Ala przejęła inicjatywę. Lekko na mnie naparła i mój penis zaczął znikać w jej wnętrzu. Tym razem wsunęła go całego, aż po same jądra. Czułem, jak gorąca analna dziurka się rozluźniła.

Złapałem ją za biodra i zacząłem powoli posuwać. Wysunąłem z jej dupki główkę penisa, aby znowu poczuć to przyjemne uczucie oporu przy wchodzeniu. Złapałem mocniej na biodra i zacząłem posuwać ją coraz odważniej. Odpowiedziała mi przyśpieszonym oddechem. Jej dziurka pulsowała, zwiększając doznania. Ala sięgnęła ręką do swojej łechtaczki i zaczęła się nią bawić. Z tej perspektywy miałem na nią doskonały widok. Ala zawsze chodziła na solarium, a opalenizna wyglądała idealnie na jej ciele. Jej wysportowana sylwetka prezentowała się doskonale z perspektywy, z której na nią teraz patrzyłem. Jej okrągłe pośladki były bardzo pełne, uniesione do góry i pokryte jędrną, gładką skórą. Jej długie włosy były wilgotne po prysznicu, rozrzucone, częściowo opierały się na jej plecach, rytmicznie podskakując przy każdym mocnym pchnięciu, które jej zadawałem.

Poczułem, że Ala drży, zacisnęła odbyt, kiedy miała orgazm. Nadal ją posuwałem i czułem, że niedługo także ja będę szczytować. Powiedziałem jej o tym. Lubimy eksperymentować z dochodzeniem w różnych miejscach, więc chciałem, żeby to ona wybrała teraz miejsce, które najbardziej lubi. W końcu ona już dała mi wystarczająco dużo przyjemności.

- Może dojdziesz na mój tyłeczek - powiedziała. Nie musiała mnie o to prosić dwa razy. Przed szczytowaniem mocno wczepiłem się w jej biodra i zacząłem posuwać dużo mocniej niż wcześniej. Chwilę przed wyciągnąłem penisa z jej dupki, mocno ściskając go w ręku wystrzeliłem na jej głaski tyłek. Fala rozkoszy sprawiła, że przez chwilę mnie zamroczyło. Czułem jak spada ze mnie napięcie, a ciepła fala rozlewa się po całym ciele. Zadrżałem, kiedy przyjemność się skończyła. Moja sperma spływała z jej krągłości w dół, w kierunku jej soczystej, różowej cipki.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?