Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Opowiadania erotyczne
Powered by SzukajDivy.pl

Poranek z nimfomanką

Moja dziewczyna jest nimfomanką. Na tym mógłbym zakończyć moją opowieść. Ale chcę podzielić się z Wami tym, jak wyglądał nasz ostatni poranek. Moja Asia to piękna kobieta. Ma duży biust, bujne biodra, które lekko kołyszą się, kiedy chodzi na swoim ulubionych butach z wysokimi obcasami. A do tego ma duży apetyt seksualny. To mi pasuje. Uwielbiam się z nią kochać, nawet dwa razy dziennie. A kiedy nie mam siły na igraszki, to radzi sobie ona przy pomocy gadżetów, których mamy w szafce naprawdę dużo. Kilka dni temu obudziłem się bardzo wcześnie, bo Asia mocno się poruszała na łóżku obok mnie. Kiedy otworzyłem oczy zobaczyłem najpiękniejszy widok. Asia miała na sobie jeszcze górę od piżamy, która opinała jej wielkie piersi. Na dole miała czerwone majtki, które odchyliła na bok. Do cipki przykładała swój ulubiony wibrator. Była tak zajęta sobą, że nawet nie zauważyła, że ja się już obudziłem. Widziałem jak miała orgazm, otworzyła usta w niemym krzyku rozkoszy i cała zadrżała.

- Hej, widzę, że już nie śpisz - powiedziała i uśmiechnęła się do mnie. - Dzień dobry - słodko pocałowała mnie w usta. - Masz może ochotę na śniadanie?

Pokręciłem głową.

- Teraz mam ochotę na coś zupełnie innego - odpowiedziałem jej. - Na moje słodkie ciasteczko.


Zsunęła ze mnie koc. Nigdy nie śpię w bieliźnie. Mój kutas stał już w prawie pełnej gotowości. Przesunęła dłonią po moim podbrzuszu. Dotknęła jąder i jej smukła dłoń zacisnęła się na nich. Mój penis jeszcze bardziej się rozbudził i lekko poruszył. Asia patrzyła na niego. W jej oczach widziałem pożądanie i podniecenie. Uwielbiała patrzeć, jak na mnie działa. Zaczęła przesuwać dłoń w górę i dół, a moja męskość coraz bardziej przybierała na sile.

Asia usiadła przy mnie i ściągnęła z siebie bluzkę od piżamy. Jej piersi wyskoczyły z ucisku, a sutki jej sterczały, twarde i różowe, zachęcające do całowania oraz ssania.

- Wejdź we mnie kochanie - powiedziała. - Chce mi się pieprzyć.

Asia zrzuciła z siebie czerwone majtki. Jej cipka ma słodki, różowy odcień. Pięknie wygląda w zestawieniu z jej jasną, alabastrową skórę. Była już wilgotna, a na majtkach został mokry ślad.

Przyciągnąłem ją do siebie.

- Wejdź na górę. Chcę się napatrzeć - powiedziałem. Posłusznie usiadła na moim brzuchu. Czułem jak jej mokra cipka dotyka mojego podbrzusza. Mój kutas jeszcze bardziej napęczniał, do granic swoich możliwości. Pochyliła się nade mną i dała mi długiego, namiętnego całusa, który rozbudził mnie do końca. Dłonią złapała mojego penisa i zbliżyła do wilgotnego wejścia do swojej cipki. Poczułem na mojej męskości jej ciepłą, morką cipkę, która zapraszała mnie do środka. Złapałem za jej biodra i pchnąłem penisa głęboko w nią. Zajęczała z rozkoszy. Z rozkoszy zakręciło mi się w głowie. Patrzyłem na nią, kiedy rytmicznie posuwała biodrami w przód i tył. Z każdym ruchem jej piersi podskakiwały jak balony, a twarde sutki zachęcały do tego, aby je całować. Pochyliła się nade mną jeszcze raz, chciała mnie pocałować, ale ja podciągnąłem się na wysokość jej piersi i łapczywie zacząłem je lizać. Zamruczała jak kotka.

Pocałowałem ją w usta. Powoli poruszała biodrami, czułem, że nadchodzi przyjemność. Patrzyłem na jej idealne, miękkie ciało, które poruszało się seksownie na mnie. Jej cipka była wypełniona moją męskością. Asia zaczęła zaciskać mięśnie. Doskonale wiedziała, że to w kilka chwil doprowadzi mnie do orgazmu. Moja sperma wystrzeliła, wymieszała się z jej soczkami i wypływała spomiędzy jej nóg. Zmęczona i spocona Asia opadła obok mniej, ale tym razem to ja nie miałem ochoty dać jej spokoju.

- Rozchyl nogi - powiedziałem, a ona grzecznie mnie posłuchała. Teraz miałem przed sobą jej piękny, miękki wzgórek łonowy z pojedynczym paseczkiem włosów. Z jej cipki wypływały soczki wymieszane z moją spermą. Zacząłem je zlizywać. Językiem jeździłem po jej wargach sromowych, bawiłem się łechtaczką. Włożyłem palca do pochwy, szukając wrażliwego punktu G. Masaż językiem i masaż wewnątrz palcem to najlepszy sposób na doprowadzenie Asi do orgazmu. Moja ukochana nimfomanka była już cała napalona. Zaczęła krzyczeć z rozkoszy, zupełnie nie zwracając uwagi na to, że mogli ją usłyszeć sąsiedzi. Szczerze mówiąc to teraz też mnie to nie obchodziło. Czułem jak jej cipka pulsuje, kiedy nadszedł orgazm. Położyłem się obok niej i przykryłem jej rozgrzane ciało kocem.

Asia miała jeszcze ochotę na jeden szybki numerem. Nie miałem już sił, więc powiedziałem jej, że popatrzę. Wyciągnęła z szafy dumę swojej kolekcji - wielkie czarne dildo z cyberskóry o bardzo realistycznym wyglądzie. Położyła się na łóżku, pod głowę podłożyła poduszkę, a nogi ugięła. Dildo gładki weszło w jej wilgotną cipkę. Chwyciła je obydwom rękami i zdecydowanie posuwała nim do przodu i do tyłu. Widziałem dokładnie, jak jej wargi sromowe chętnie przyjmują ogromnego gościa. Za każdym razem, kiedy wyciągała z siebie zabawkę, cała lśniła od ogromu jej słodkich soczków. Znowu zaczęła szczytować, tym razem orgazm był dłuższy, a w rozkosznym spazmach Asia coraz mocniej wsuwała zabawkę w siebie. W końcu opadła zmęczona na łóżku. Odrzuciłem na bok sztucznego członka i pocałowałem jej wzgórek łonowy. Moja piękna nimfomanka tylko się uśmiechnęła. A potem przykryliśmy się kocem i wtuleni w siebie jeszcze przez chwilę cieszyliśmy się wspólną przyjemnością.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?